لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ ناتمام نمی ماند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:17 - پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۷۱۵۸۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
دبیرکل ای اف سی:
کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد با وجود پاندمی کرونا رقابت‌های مهم این قاره برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به گزارش خبرگزاری فرانسه از کوالالامپور، ویندسور جان دبیرکل کنفدراسیون گفت با وجود این تصمیم ممکن است مسابقات بدون حضور تماشاگر برگزار شود. وی تاکید کرد مطمئنم رقابت‌های لیگ قهرمانان و جام کنفدراسیون آسیا در سال ۲۰۲۰ قهرمانان خود را خواهند شناخت.
 جان افزود هر دو تورنمنت قطعا تا پایان ماه ژوئن پیگیری نخواهند شد.
وی گفت: «ما زمان کافی در اختیار داریم و نگران نیستیم. تاریخ جدید مسابقات ممکن است تا اواخر ماه آوریل اعلام شود. اما به برای حفظ اصول سلامت و بهداشت احتمال برگزاری بازی‌ها بدون حضور تماشاگر زیاد است. بهرحال کنفدراسیون فوتبال آسیا مصمم است تا این مسابقات را به دلایل فنی و ورزشی و نیز قرارداد‌های تجاری به پایان ببرد.»
 مسابقات بین المللی در قاره آسیا دیروز با نظر‌ای اف سی حداقل تا پایان ماه ژوئن به تعویق افتاده است. هر دو رقابت مهم باشگاهی قاره آسیا از ماه مارس با شیوع پاندمی کرونا و مشکلات سفر تعطیل شد.
 هنوز ۴ هفته از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است که به نظر می‌رسد در ماه ژوئیه برگزار شود و سپس زمان برگزاری مراحل حذفی در ماه اوت خواهد رسید. همزمان رقابت‌های دور گروهی جام کنفدراسیون آسیا نیز باید به پایان برسد.
 فینال هر دو رقابت به علت آب و هوای نامناسب آسیا در تابستان در ماه نوامبر برگزار خواهد شد. در حال حاضر لیگ‌های داخلی کشور‌ها از جمله تعلیق هستند، اما هنوز با وجود امید به کنترل بیماری نشانه‌ای از پیگیری مسابقات به چشم نمی‌خورد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۵°