اعزام مشمولان به مراکز آموزشی انجام می شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۷۷۱۵۹۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: اعزام مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح لغو نشده است و طبق روال گذشته برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار "تقی مهری" افزود: با توجه به نیاز نیرو‌های مسلح به تامین نیروی انسانی لازم برای تامین امنیت کشور و همچنین نیاز به نیرو‌های متخصص رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی، برای حضور در مراکز درمانی نیرو‌های مسلح و مبارزه با بیماری منحوس کرونا، برابر تصمیم ستاد کل نیرو‌های مسلح، مقرر شد اعزام مشمولان با رعایت کلیه نکات و توصیه‌های پزشکی و پروتکل‌های بهداشتی مصوب در تمامی مراحل از جمله اعزام از مراکز وظیفه عمومی کشور تا مراکز آموزش یا محل‌های به کار گیری انجام و مشمولان در زمان‌های تعیین شده فراخوان و اعزام شوند.
 وی ادامه داد: همانگونه که در اطلاعیه اعزام به خدمت مشمولان منتشر شده است، از ابتدای اردیبهشت اعزام مشمولان در تاریخ‌های یکم و سوم هر ماه صورت می‌پذیرد.
 رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: اعزام اول و سوم اردیبهشت ۹۹، اولین اعزام مشمولان در سال جدید است و اعزام به خدمت تمامی مشمولان در این ماه حتمی و قطعی است و مشمولانی که در موعد‌های معین شده حضور نیابند، غایب محسوب شده و مشمول محدودیت‌های قانونی ذکر شده در ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خواهند شد.
 متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی sarbazvazifeh @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶.۵۱°    ۲۶.۹۹°