تشریح دستاوردهای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 17 آذر 1400
کد خبر : ۷۷۱۶۴۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش با فرمان مقام معظم رهبری و تغییرات ساختاری بنیادین کارآمد تر شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
امیرسرتیپ "کیومرث حیدری" در گفتگو با ۱۸:۳۰ ضمن یادآوری شعار تاریخی " ارتش فدای ملت" تحولات و تغییرات اساسی ایجاد شده در نیروی زمینی ارتش را تشریح کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی فرزند انقلاب اسلامی است.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیش از این ارتش با حضور در جبهه های ۸ سال دفاع مقدس و استقرار در مرز‌های جمهوری اسلامی فرصت اصلاحات و بازسازی در ساختار خود را نداشت تا اینکه با عنایت و فرمانده کل قوا، اقدام به کارآمد کردن یگان‌ها و ارتقاء تحرک و توان پاسخگوی به نیاز‌های عملیاتی روز کرد.
تشریح دستاوردهای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایراناو افزود: بر اساس اصول ولایت و عدالت محوری و شایسته سالاری نیاز‌های عملیاتی آینده ارتش شناسایی شد.

امیرسرتیپ "کیومرث حیدری" افزود: با مطالعات عمیق انجام شده و حمایت‌های رهبر انقلاب تحولات عظیمی در ساختار ارتش صورت گرفته است.

او افزود: امروز نیروی زمینی ارتش دیگر یگان‌های گذشته سنتی نیست.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: امروز با توجه به افزایش توان بازدارندگی ارتش و قوای نظامی کشور توانسته است کلمه بازدارندگی را در اذهان دشمنان کشور حک کند.
او گفت: در عرصه های مختلف تکیه بر اصل خودکفایی است. افزایش بُرد موشک های ضد تانک و توان نظامی بالگردهای ارتش نتیجه همین خودباوری است.
 
امیرسرتیپ حیدری گفت: نیروی زمینی ارتش با رصد نیازهای آینده خود را در عرصه های، زرهی، انفورماتیک ارتقا داده است.
 
او با بیان اینکه فردا جمعه بیست و نهم فروردین و روز ارتش جمهوری اسلامی است، گفت: در روز ملی ارتش و شرایط خاص کشور در شیوع ویروس کرونا و اجرای فاصله گذاری اجتماعی رژه یگان های ارتش انجام نخواهد شد.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فردا در غالب یک رزمایش ملی ارتش و در ۲۵ استان و ۶۲۴ شهر کشور، تجهیزات و توانمندی‌های ارتش به نظام بهداشتی کشور تحویل داده می‌شود.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران احداث بیمارستان موقت ۲ هزار تختخوابی را ظرف ۴۸ ساعت از اقدامات نیروی زمین ارتش برای مقابله با ویروس کرونا نام برد و افزود: این بیمارستان موقت با همه‌ی تجهیزات در تهران و ایجاد ۸۰۰ نقطه سیار بیماریابی در کشور برای دسترسی آسان هموطنان احداث شده است.
برچسب ها: ارتش ، روز ملی ، روز ارتش
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲.۷۹°    ۷.۹۹°