سعی می کنم آمادگی جسمانی ام را حفظ کنم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:01 - يکشنبه 22 فروردين 1400
کد خبر : ۷۷۱۷۱۷
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
محمدعلی ملایی:
ملی پوش تیم ملی کانوپولو گفت: فعلا تمرینات آمادگی جسمانی و انفرادی را انجام می‌دهم، اما در کانوپولو نیاز داریم که تمرین تیمی انجام دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 محمدعلی ملایی افزود: برنامه فدراسیون به این نحو بود که در سال جدید لیگ کانوپولو برگزار شود و بتوانیم به رقابت بپردازیم، اما با این شرایط هیچ چیز مشخص نیست و تقریبا بلاتکلیف هستیم گرچه شرایط برای همه یکسان است ولی در کانوپولو به عنوان یک ورزش گروهی نیاز داریم که بازی کنیم و تمرین تیمی انجام دهیم.
 وی با بیان اینکه مسابقات جهانی به اردیبهشت سال آینده موکول شد، گفت: در مورد مسابقات آسیایی هم هیچ چیز مشخص نیست و هنوز تصمیم گیری نشده است. این شرایط، شرایط خوبی نیست و بلاتکلیف هستیم.
ملایی درباره مسابقات پیش رو افزود: اگر فدراسیون جهانی و آسیایی تصمیم بگیرند که هر دو مسابقه را در یک سال برگزار کنند شاید به نوعی یک امتیاز باشد، اما هنوز تصمیم گیری نشده است و باید ببینیم چه برنامه‌ای پیش رو خواهد بود. اگر هم زمان مسابقات آسیایی تغییر کند و یکسال به عقب بیافتد که فاصله رقابت در آسیا بسیار زیاد خواهد شد.
ملی پوش کانوپولو درباره تمرینات این روزهایش گفت: شرایط خوبی نیست، چون در کانوپولو ما باید تیمی تمرین کنیم و در بازی رقابت داشته باشیم، اما الان نهایتا بتوانیم در خانه بدون تجهیزات تمرینات انفرادی و آمادگی جسمانی را ادامه دهیم. تمرینات انفرادی در رشته ما در فصل زمستان با بالا بردن آمادگی و توان جسمانی انجام می‌شود که به خوبی این دوره را طی کردم.
وی ادامه داد: به هر حال ویروس کرونا توانسته همه مسائل را معطوف خود کند و در ورزش هم اتفاقات بزرگی از جمله تعویق المپیک افتاد و ما ورزشکاران هم مثل همه اقشار مردم دچار آسیب شدیم.
 ملایی تاکید کرد: امیدوارم هر چه زودتر این شرایط به روال عادی برگردد و بتوانیم با برنامه ریزی‌هایی که انجام می‌شود عقب ماندگی را جبران کنیم و سریع‌تر به شرایط معمول برگردیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۶°