ارسال سیم کارت رایگان به نشانی متقاضیان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 03 تير 1400
کد خبر : ۷۷۱۷۸۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
مدیرکل بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت پست:​ سیم کارت‌های رایگان سرپرست خانوار بدون دریافت هیچ هزینه‌ای به نشانی متقاضیان ارسال می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بابك افروز، افزود: از روز گذشته كه اعلام شد دفاتر پيشخوان دولت به جهت دريافت سيم كارت با ازدحام مواجه شده است طي مذاكره با اپراتورهاي تلفن همراه آمادگي خود را براي ارسال اين سيم كارت ها به نشاني متقاضيان اعلام كرديم.
 
وي ادامه داد:​ سرپرستان خانوار پس از اينكه در سايت اپراتورها اطلاعات خود را ثبت كردند اين سيم كارت ها از طريق اپراتورها به پست ارسال مي شود كه ما پس از بسته بندي در كوتاه ترين مدت آن را به دست صاحبانش مي رسانيم.
 
مديركل بازاريابي و توسعه كسب و كار شركت ملي پست ايران افزود:​ درخواست ما از متقاضيان اين است كه در زمان ثبت نشاني شان در سايت اپراتورها حتما نشاني دقيق را به همراه شماره تلفن ثابت و همراه قيد كنند تا توزيع كنندگان پستي در ارسال آن مشكلي نداشته باشند.
 
افروز گفت: هيچ نيازي به مراجعه افراد به دفاتر پستي نيست و همين كه اپراتورها اطلاعات و سيم كارت را به پست ارسال كنند بلافاصله بسته بندي سيم كارت ها انجام و به صاحبان آن ارسال مي شود.
 
وي افزود:​ پست بابت ارسال اين سيم كارت ها هيچ هزينه اي از درخواست كنندگان دريافت نمي كند و ما هزينه مراسلات را از اپراتورها دريافت خواهيم كرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °