شاد برای همه مقاطع تحصیلی فعال شده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:01 - چهارشنبه 07 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۱۸۱۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
سرپرست برنامه ریزی آموزش و پرورش: شبکه اجتماعی شاد از امروز برای همه قاطع تحصیلی فعال شده است و دانش آموزان می توانند کلاس هایشان را برگزار کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 مهدی شرفی در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر گفت: حدود ۱۰ میلیون کاربر اپلیکیشن شاد را نصب کرده اند و حدود ۸ میلیون دانش آموز هم در شبکه فعالیت می‌کنند و بقیه دانش آموزان هم به این آمار اضافه خواهند شد.

سرپرست برنامه ریزی آموزش و پرورش با بیان این که تیم پشتیبانی شاد پاسخگو و پیگیر سوالات و اشکالات اولیا و دانش آموزان و معلمان است گفت: اگر به علتی دانش آموزی نتواند از گوشی استفاده کند میتواند از نسخه تحت وب شاد و از طریق کامپیوتر استفاده کند و شرایط احراز هویت در نسخه تحت وب هم فراهم شده و مشکلی نخواهد بود.

او گفت: تا دیروز ۲۵۰ میلیون پیام در شبکه شاد جابجا شد و حدود ۱۱ میلیون دانلود و آپلود انجام گرفت و اگر گاهی قطعی یا کندی رخ می‌دهد مربوط به شبکه اینترنت است.

شرفی افزود: هیچ محدودیتی برای تعداد دانش آموزان از طریق یک گوشی نیست و می‌توان دانش آموزان را اضافه کرد و، چون امکان ذخیره کلاس‌ها و فایل‌ها هم هست اگر دانش آموزی نتواند سر وقت به کلاس برسد و فایلش را ببیند در ساعات دیگر همان روز می‌تواند این کاررا بکند و به سوالات معلمان پاسخ دهد.

سرپرست برنامه ریزی آموزش و پرورش درباره ثبت نام اتباع خارجی در شبکه شاد هم گفت: اتباع خارجی که در سامانه سناد ثبت نام کرده باشند می‌توانند از کد یازده رقمی سنادشان به جای کد ملی استفاده کنند و به راحتی وارد اپلیکیشن شاد شوند.

او با بیان این که ستاد ملی مقابله با کرونا و شورای آموزش و پروش درباره برگزاری امتحانات تصمیم گیری خواهند کرد گفت: در کنار شاد، مدرسه تلویزیونی هم داریم که از شبکه‌های آموزش و چهار پخش می‌شود، ضمن این که در برخی از مناطق راهنما‌های آموزشی داریم که کمک می‌کنند به امر آموزش دانش اموزان و همچنین همه مدارس مناطق محروم امکان اتصال به اینترنت پیدا کرده اند و می‌توانند به اینترنت وصل شوند و از شبکه شاد استفاده کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۳°