ابلاغ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحانات دانشجویان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:14 - سه‌شنبه 06 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۱۸۴۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دستورالعمل نحوه برگزاری امتحانات دانشجویان به دانشگاه‌ها ابلاغ شد و براساس آن امتحانات دانشجویان در نیمسال دوم ۹۹ - ۹۸ برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای علی خاکی صدیق در مصاحبه تلفنی با خبرنگار صدا و سیما درباره آخرین وضعیت امتحانات دانشجویان و پیشنهاد حذف نمره از آزمون‌های دانشجو افزود: این پیشنهاد از برخی از دانشگاه‌ها در پیش نویس یکی از دستورالعمل‌های وزارت علوم مطرح شد و منوط به تأیید همه روسای دانشگاه‌ها بود که در جلسه‌ای، این پیشنهاد رد شد و به تصویب نرسید.
وی به دستورالعمل‌های امتحانات دانشجویان در نیمسال دوم تحصیلی اشاره کرد و گفت: براساس دستورالعملی که به دانشگاه‌ها ابلاغ شد مقرر شد اگر شرایط کشور اجازه حضور دانشجویان در امتحانات را بدهد _البته این تصمیم منوط به تأیید ستاد کروناست_، دانشگاه‌ها می‌توانند امتحانات خود را به صورت حضوری و با رعایت سلامت ایمنی برگزار کنند.
خاکی افزود: همچنین زمان امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها با تأیید خود دانشگاه می‌تواند ۲ یا ۳ و یا ۴ هفته به تعویق بیفتد و در غیر این صورت امتحانات به صورت غیرحضوری برگزار شود.
معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری تاکید کرد: همچنین دانشجویان می‌توانند در محل سکونت خود و خارج از دانشگاه اصلی- البته با موافقت دو دانشگاه -، امتحانات خود را به سرانجام برسانند و دستورالعمل دیگر، الکترونیکی شدن امتحانات دانشجویان است که این نیز منوط به تصمیم هر دانشگاه است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۴°