افزایش ظرفیت ثبت نام سیمکارت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:41 - پنجشنبه 08 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۱۸۷۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
مدیرکل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات: اپراتور‌های همراه ظرفیت ثبت نامشان را هر روز افزایش داده اند و در حال حاضر روزانه به ۲۰۰ هزار سیمکارت رسانده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
امامی در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر گفت: تقاضا برای ثبت نام سیمکارت انفجاری بود به نحوی که روال عادی ثبت نام و دریافت سیمکارت را به شدت تغییر داد با وجود این با پیگیری‌هایی که شد اپراتور‌ها هم ظرفیت‌ها و منابع شان را افزایش دادند و از ۷۰ هزار ثبت نام در روز اول به ۲۰۰ هزار ثبت نام سیمکارت تا امروز رسانده اند.

او ضمن درخواست از مردم که حضوری به دفاتر پست و پیشخوان مراجعه نکنند گفت: مشترکان عنایت داشته باشند که ثبت نام فقط برای سیمکارت اولی‌ها و آن‌هایی که سیم کارت به نامشان نیست انجام می‌شود.

امامی با بیان این که اگر مردم به تدریجی و باحوصله برای ثبت نام اقدام کنند مشکلاتشان حل خواهد شد گفت: ساعت پیک مراجعه برای ثبت نام آنلاین بین ۲۱ تا ۲۳ شب و ۱۰ تا ۱۳ صبح است.

مدیرکل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات گفت: مشترکان در صورت سوال یا شکایتی می‌توانند از طریق سامان ۱۹۵ که هم از طریق تلفن همراه و ثابت و هم وبسایت در دسترس است موردشان را منتقل کنند.

او با بیان این که تاکنون ۲۵۰ هزار سیمکارت ثبت نام شده گفت: تخمین زده می‌شود بین ۲ میلیون ۲۰۰ هزار تا ۲ میلیون ۵۰۰ هزار نفر سیمکارت نداشته باشند.

مدیرکل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات همچنین با اشاره به این که مقرر شده اپراتور‌های همراه با مشترکین در پرداخت قبوض مساعدت کنند گفت: مشترکین پرکار با توجه به مقررات سازمان اگر قبضشان را پرداخت کنند بهتر است، اما به هر حال تاکید کرده ایم که بنا بر مدارا باشد و اپراتور‌ها به مشترکین مهلت بدهند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۲°