افتتاح ۳ هزار و ۸۵۰ واحد مسکن مهر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 23 خرداد 1400
کد خبر : ۷۷۱۹۱۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
۳ هزار و ۸۵۰ واحد مسکن مهر شهر جدید پرند با حضور وزیر راه وشهرسازی از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
امروز ۳ هزار و ۸۵۰ واحد مسکن مهر، دو باب مدرسه، یک ایستگاه آتش نشانی (و آغاز بهره‌برداری از یک دستگاه بالابر ۳۲ متری)، پنج بوستان، پنج فضای ورزش محله‌ای و درمانگاه حضرت‌فاطمه (س) در شرکت عمران شهر جدید پرند با حضور وزیر راه وشهرسازی در محل این وزارتخانه از طریق ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

وزیر راه و شهرسازی در این مراسم از آغاز بهره برداری از پروژه‌های مسکن فرهنگیان در هفته معلم خبر داد و گفت: تهیه مسکن برای کادر درمان در اولویت وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.

محمد اسلامی، توسعه مسکن با همکاری بخش خصوصی و مردم را از نیاز‌های مهم کشور در شرایط کنونی دانست و از مردم و فعالان بخش خصوصی در حوزه مسکن درخواست کرد که اگر پروژه مسکونی نیمه تمام دارند برای عرضه به متقاضیان مسکن، وارد طرح اقدام ملی مسکن شوند تا هم کمکی به رفع نیاز مسکن مردم کرده و هم کسب و کار خود را رونق بخشند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به شرایط پس از کرونا و رکود اقتصادی ناشی از آن توضیح داد: طی فراخوانی از مردم و بخش خصوصی دعوت کردیم تا زمین‌ها و پروژه‌های خود را در طرح اقدام ملی مسکن فعال کنند و پس از دریافت مابه ازای آن از وزارت راه، ساخت و ساز را آغاز کنند تا هم منابع خود را مولد کنند و هم نهضت خانه سازی در کشور فعال شود.

اسلامی آغاز پروژه‌های مسکن فرهنگیان و کادر درمان را از دیگر مسائل مهم دانست و گفت: بهره‌برداری از مسکن فرهنگیان در هفته معلم آغاز خواهد شد و تهیه و خریداری پروژه‌های مسکن برای کادر درمان به عنوان سربازان خط مقدم مقابله با کرونا در اولویت ما قرار دارد.

او ادامه داد: ۲۰۰ هزار واحد مسکونی سال گذشته تحویل متقاضیان و ۱۲۵ هزار واحد آماده تحویل شده که برای نصب انشعابات آن با وزارت نفت و نیرو هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °