بررسی پرونده‌های بین المللی باشگاه‌های فوتبال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 01 تير 1400
کد خبر : ۷۷۱۹۴۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
سومین نشست بررسی بدهی و پرونده‌های بین المللی باشگاه‌ها با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال و نمایندگان برخی باشگاه‌ها برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 در این نشست با حضور مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون، محمود شیعی عضو هیات رئیسه، مسئولین کمیته‌های مربوطه در فدراسیون فوتبال همچنین فاضل بختیاری مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان، رضا فتاحی سرپرست تیم سپاهان و حلاجی مدیر امور حقوقی این باشگاه، عارف نیا مسئول امور حقوقی باشگاه فولاد خوزستان و نظری مسئول حقوقی باشگاه صنعت نفت آبادان موضوعات مرتبط با نحوه انعقاد قرارداد، جذب بازیکن، دریافت پرونده مجوز حرفه‌ای همچنین توصیه‌های فیفا در خصوص شرایط ویژه حاصل از شیوع بیماری کرونا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دبیرکل فدراسیون گفت: باشگاه‌ها در انعقاد قرارداد‌ها دقت نظر داشته باشند و نباید با تنظیم غیر اصولی قرارداد یا قید کردن بعضی شروط و آپشن‌های عجیب تعهدات مضاعفی برای خودشان ایجاد کنند.
 
باشگاه‌ها می‌توانند به میزان کارکرد مربی یا بازیکن در قرارداد توجه داشته باشند و به طور مثال شاهد امضای قراردادی نباشیم که با کمترین بازدهی و بهره آسیب و خسارت جدی به یک باشگاه وارد می‌کند و باشگاه‌ها معمولا با بدهی انباشته مواجه می‌شوند و این بدهی انباشته تبدیل به زیان انباشته می‌شوند که به ورشکستگی می‌انجامد.

مهدی محمد نبی افزود: تلاش می‌کنیم دوره‌هایی در سطوح مدیران عالی همچنین مدیران میانی باشگاه‌ها برگزار کنیم که نکات و مسائل مهم و کلیدی در این دوره‌ها تدریس شود. در پایان دوره شاهد برگزاری آزمون و ارائه مدرک مربوطه خواهیم بود چرا که مسئله آموزش دقیق در ساختارسازی مدیریت ورزش بسیار مهم و کلیدی است و می‌تواند منجر به کاهش بسیاری از این مشکلات موجود شود. ما از اینگونه فعالیت‌های آموزشی در داخل باشگاه‌ها حمایت می‌کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °