جزئیات رزمایش "کمک مومنانه" با مشارکت بسیج و خیرین
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:59 - يکشنبه 04 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۱۹۶۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
رئیس سازمان بسیج سازندگی از توزیع ۵۲۸ هزار بسته معیشتی بین ۳.۵ میلیون خانوار نیازمند در آغاز رزمایش کمک مومنانه "مواسات و همدلی" خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"محمد زهرایی" در گفتگو با ۱۸:۳۰ با بیان اینکه مرحله دوم بسته‌های معیشتی از نیمه دوم ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر آغاز می‌شود، گفت: تاکنون مومنان و خیرین ۱۶۸ میلیارد تومان بصورت نقدی و غیر نقدی اهدا کرده اند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی افزود: ۸۰۵ هزار بسته معیشتی هم امروز در بین نیازمندان ۱۴ استان کشور توزیع می‌شود.
او با بیان اینکه روح اعتقادی و همدلی مردم ایران متفاوت از همه ملت های جهان است، گفت: رزمایش کمک مومنانه پیرو فرمان مقام معظم رهبری در حمایت از نیازمندانی است که بر اثر انتشار ویروس کرونا آسیب دیده اند.
 
رئیس سازمان بسیج سازندگی با اعلام اینکه ۵۴ هزار پایگاه بسیج در کشور وجود دارد گفت: محور اصلی بسیج و رزمایش کمک مومنانه خود مردم هستند. پایگاههای بسیج بهترین مراکز شناسایی نیازمندان و مراکز بسته بندی و توزیع کمک های مردمی و خیرین است.
زهرایی گفت: ۳.۵ میلیون خانوار شناسایی شده در سراسر کشور تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی رزمایش کمک مومنانه را بعنوان تکِ فرعی و موقت اعلام کرد و افزود: تکِ اصلی ما رزمایش "جهش تولید" است.
او با بیان اینکه بسیج یک تسهیل گر و از دل مردم است، گفت: بسیج همیشه زودتر از مردم خدمت و همیاری را با ایمان راسخ شروع می کنند.
فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران از افزایش ۳۱۳ نفر جدید به مبتلایان به ویروس کرونا گفت و افزود: با رشد یازده درصدی تهداد بهبود یافتگان امروز پنجشنبه ۴۶۲ نفر اعلام شده است.
علیرضا زالی افزود: مردم همچنان از حضور غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۲۲°