فروش اقساطی ۳۵۰۰۰ واحد مسکن مهر در پردیس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۷۷۲۰۷۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تاکنون فروش اقساطی ۳۵ هزار واحد مسکن مهر در پردیس انجام شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
هدایت، از تلاش برای تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی سایت‌های مسکن مهر این شهر جدید به موازات تکمیل واحد‌ها و سکونت مالکان خبر داد.
 
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مجموع واحد‌های مسکن مهر شهر جدید پردیس را ۸۲ هزار واحد خواند گفت: تاکنون ۴۲ هزار واحد از این تعداد افتتاح شده است و واحد‌های تکمیل شده هم اکنون در حال تحویل به مالکان است.

وی افزود: با برنامه ریزی‌هایی که انجام داده ایم و با همکاری سازمان مدیریت و بانک مسکن وام هزار میلیارد تومانی مورد نیاز برای تکمیل طرح‌های زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پردیس به شرکت عمران تعلق گرفت و با احتساب این مبلغ که در هفته‌های آینده به طرح‌ها تزریق خواهد شد، حدود ۱۵ هزار واحد مسکن مهر دیگر تا تیرماه افتتاح خواهد شد و فرآیند تحویل این واحد‌ها به مالکان انجام خواهد شد.

هدایت بیان کرد: با احتساب ۱۵ هزار واحدی که در تیر افتتاح خواهیم کرد، مجموع واحد‌های مسکن مهر افتتاح شده در شهر جدید پردیس به ۶۰ هزار عدد خواهد رسید.
 
همچنین برنامه ریزی کرده ایم تا تعداد ۱۰ هزار واحد دیگر را تا پایان شهریورماه سال جاری تکمیل و افتتاح کنیم.

وی گفت: ۱۲ هزار واحد باقی مانده دیگر نیز هم اکنون در مرحله اسکلت و سفت کاری است و پیش بینی می‌کنیم این تعداد را نیز تا پایان سال جاری تکمیل کنیم تا بدین ترتیب پرونده مسکن مهر پردیس در بخش ساخت مسکن و پروژه‌های زیربنایی بسته شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: در کنار تکمیل واحد‌های مسکن مهر و با توجه به تاکیدات وزیر راه و شهرسازی، پروژه‌های روبنایی نظیر ساخت مسجد، مدرسه، پارک و فضا‌های درمانی و آموزشی را نیز امسال در قالب برنامه‌ای ویژه دنبال می‌کنیم.

هدایت بیان کرد: با پیگیری‌های مستمر مدیرعامل شرکت عمران شهر‌های جدید، هم اکنون ۲۲ باب مدرسه و چندین پروژه درمانی، تفریحی و ورزشی در سایت‌های مختلف مسکن مهر پردیس در دست ساخت داریم و تلاش می‌کنیم این خدمات را هم پای تکمیل واحد‌ها و سکونت مردم در آن‌ها پیش ببریم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °