سرخابی‌ها مرداد وارد بورس می‌شوند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:24 - جمعه 02 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۲۰۸۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
رئیس سازمان خصوصی سازی: باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تا مرداد در بورس پذیرش می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علیرضا صالح درباره وضعیت خصوصی سازی سرخابی‌ها توصیح داد: واگذاری تیم‌های استقلال و پرسپولیس از سنوات گذشته مطرح است و در این راستا جلسات متعددی با حضور وزیر ورزش و جوانان و کارشناسان در وزارت ورزش صورت گرفته است.

وی با مهم خواندن آماده سازی بنگاه‌های این دو باشگاه از نیمه دوم سال ۹۸ افزود: برای دستیابی به این هدف می‌بایست تکلیف سرخابی‌های پایتخت را روشن کنیم.

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سند ساختمان‌های در اختیار این دو باشگاه به نامشان ثبت نشده بود و با توجه به برنامه زمانی که در هیئت واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی داشتیم در این خصوص جلسات متعددی را با وزارت ورزش و جوانان برگزار کردیم.

این مقام مسئول در سازمان خصوصی تایید کرد: باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تا مرداد در بورس مورد پذیرش قرار خواهند گرفت و در این ارتباط اقدامات لازم انجام شده است.

وی در خصوص روند واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوص افزود: دارایی‌ها و برند باشگاه پرسپولیس مشخص شده و در ادامه ارزش گذاری برای باشگاه پرسپولیس صورت گرفته است. در این راستا باشگاه پرسپولیس برند ۴۵ طبقه خود را در اداره مالکیت معنوی شرکت‌ها ثبت کرده و در حال ارزیابی است.

صالح در خصوص وضعیت آبی پوشان پایتخت هم گفت: برای باشگاه استقلال، بررسی دارایی‌ها و ارزش گذاری این باشگاه درحال انجام است، ضمن اینکه ۵ طبقه از برند باشگاه استقلال به ثبت رسیده و ۴۰ طبقه دیگر در حال ثبت است.

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: با اهدای ساختمان‌ها و دو زمین به سرخابی‌ها به طور عملی دارایی‌های استقلال و پرسپولیس از بدهی‌های آن‌ها بیشتر می‌شود و ورشکست نمی‌شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۱°