سرانجام پرونده‌های استقلال در فیفا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:32 - يکشنبه 09 آذر 1399
کد خبر : ۷۷۲۱۷۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال با اشاره به تلاش‌ها برای پرداخت قرارداد مارتین فورکل دستیار شفر تا پایان وقت اداری امروز به وقت اروپا گفت: پرداخت حقوق پادوانی هم در اولویت ماست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
علی خلف در ارتباط با برنامه پیگیری درباره پرونده شکایت مارتین فورکل دستیار ۳۹ ساله شفر با اشاره به اینکه قرارداد این فرد با سود آن حدود ۱۹ هزار دلار است گفت: در تلاشیم تا پایان وقت اداری امروز به وقت اروپا که مهلت فیفا به پایان می‌رسد حقوق این فرد را به حسابش واریز کنیم.

وی گفت: در صورتی که این اتفاق روی ندهد با درخواست زمان از فیفا در روز‌های آتی مبلغ را به حساب وی واریز خواهیم کرد.

خلف درباره وضعیت پرونده پادوانی هم با بیان اینکه پادوانی در الویت پرداخت هاست گفت: پرونده‌های پادوانی پیچیدگی‌های خاص خود را دارد از جمله بحث غرامت که منتفی شد و حکم فیفا همان حکم قرارداد به مبلغ ۱۰۰ هزار دلار است. ضمن آنکه اقای سعادتمند در پیامی کوشیده از وی دلجویی کند و قصد ما حمایت از پادوانی است.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در ادامه با اشاره به انتشار خبری در شبکه‌های مجازی درباره فسق قرارداد دیاباته و میلیچ دو تن از بازیکنان تیم با رد این خبر گفت: بخشی از حقوق این دو بازیکن عقب افتاده، اما این سبب فسق قرارداد آن‌ها نشده است.

خلف در خصوص پرونده‌های شفر و دستیارانش و استراماچونی و دستیارانش هم گفت: پرونده‌های این دو هنوز به مرحله صدور حکم نرسیده است و در مرحله رسیدگی است.

وی درباره اقدام تعدادی از بازیکنان در صدور هماهنگ یک اطلاعیه که به برکناری چند تن منجر شد هم گفت: این اقدام با اطلاع باشگاه نبوده است.

خلف درباره سکونت آقای سلطانی معاونت ورزشی پیشین باشگاه در منزل ۱۸ میلیونی که ماهانه باشکاه پرداخت می‌کرد هم گفت: چون این اتفاق در دوره مدیریت پیشین روی داده در این باره اظهار نظر نمی‌کنم، اما اکنون آقای سعید رمضانی با حفظ سمت سرپرستی تیم، به عنوان سرپرست معاونت ورزش باشگاه انتخاب شد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۷°