ابتلای ده ها تفنگداران دریایی آمریکا به کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 13 آذر 1400
کد خبر : ۷۷۲۲۲۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
نتایج آزمایش ۵۰ نظامی آمریکایی در اردوگاه آموزشی تفنگداران دریایی "سن دیگو" در ارتباط با ویروس کرونا مثبت اعلام شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آخرین اخبار و تحولات در ارتباط با شیوع ویروس کرونا در آمریکا به شرح زیر است:
 
ابتلای ده ها تفنگداران دریایی آمریکا به کرونا

جدیدترین آمار سازمان جهانی بهداشت از وضعیت شیوع کرونا در آمریکا
 
ابتلای ده‌ها تفنگداران دریایی آمریکا به کرونا
پایگاه اینترنتی مارین کورز تایمز به نقل از یک مقام ارشد نیروی تفنگداران دریایی آمریکا اعلام کرد، نزدیک به ۵۰ تن از اعضای «یگان براوو» در بخش آموزشی اردوگاه سن دیگو در ایالت کالیفرنیا به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

البته روند آموزش و همچنین پذیرش افراد جدید در این اردوگاه متوقف نشده است.

در عین حال، یگان براوو موقتاً روند آموزش‌های خود را متوقف کرده است. گرفتن تست‌های بیشتر از اعضای این یگان که روند آن اخیراً آغاز شده است، بدان معناست که شاید تعداد افرادی که در این یگان آلودگیشان به ویروس کرونا آشکار می‌شود، افزایش یابد.

در عین حال، بخش استخدامی تفنگداران دریایی آمریکا در سن دیگو اعلام کرد: کشف موارد جدیدِ ابتلا به ویروس کرونا در نتیجهِ گرفتن آزمایش‌های بیشتر بوده است که به شناسایی افرادی کمک می‌کند که علائم ویروس کرونا را ندارند.

یک خبرنگار با سوال کرونایی ترامپ را به چالش کشید
سوال خبرنگار: اگر یک رئیس جمهور آمریکا در شش هفته بیش از کل جنگ ویتنام، آمریکایی‌ها را از دست داده باشد، آیا سزاوار دوباره انتخاب شدن است؟

ترامپ: بله، ما افراد زیادی را از دست دادیم، اما اگر به پیش بینی‌های اولیه نگاه کنید، خواهید دید که پیش بینی‌های اولیه تا دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر {تلفات} بود و ما به سوی ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر پیش می‌رویم، که البته این رقم بسیار زیادی است.
 
حتی یک نفر قربانی نیز زیاد است. من فکر می‌کنم ما تصمیمات واقعا خوبی اتخاذ کردیم. بزرگترین تصمیم بستن مرز و ممنوع کردن آمدن افراد از چین بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰.۵۹°    ۴.۹۹°