بازگشایی مهد‌ کودک ها فقط برای ثبت نام
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:19 - جمعه 09 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۲۲۷۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: مهد‌ کودک ها فقط می‌توانند برای ثبت نام بازگشایی کنند و حق پذیرش کودک را ندارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "حبیب الله مسعودی فرید" امروز (پنجشنبه) افزود: بعد از اینکه بحث کرونا مطرح شد مهد‌های کودک که وابسته به آموزش و پرورش بودند، تعطیل اعلام شدند.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور افزود:برای کسب و کار‌هایی که با ضرر مواجه شدند، بیمه بیکاری وام و کمک هزینه‌هایی در نظر گرفته شده که برای مهد‌های کودک هم بود. ما راجع به این موضوع جلسات متعددی را برگزار کردیم و مکاتباتی هم انجام شد.
مسعودی فرید تاکید کرد: موضوع بازگشایی مهد‌های کودک چیزی بود که بار‌ها مورد بحث قرار دادیم. طی بررسی‌هایی که انجام دادیم و تصمیماتی که در ستاد پیشگیری بهزیستی گرفته شد قرار بر این شد که ثبت‌نام‌ها بدون حضور خود کودکان و بر اساس مقررات وزارت بهداشت انجام شود.
وی ادامه داد: ثبت نام در مهد‌های کودک برای سال آتی انجام خواهد شد و کار‌هایی از قبیل روند اداری و ثبت نام انجام می‌شود و مسئولان مهد‌ها برای این منظور می‌توانند بازگشایی کنند، اما به هیچ عنوان حق پذیرش کودکان را ندارند.
مسعودی فرید افزود این تصمیمی است که بر عهده ستاد ملی مبارزه با کرونا است و آن‌ها در مورد شروع به کار مهد‌های کودک تصمیم می‌گیرند.
برچسب ها: کرونا ، مهد کودک
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۳°