رایزنی ظریف با همتای کوبایی درباره تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:49 - پنجشنبه 08 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۲۲۷۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و کوبا در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، تحریم‌های یک جانبه و غیر قانونی آمریکا و همکاری‌های علمی و پزشکی دو کشور به ویژه در زمینه مبارزه با کرونا گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، "محمد جواد ظریف" و "برونو رودریگز پاریلا" وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و کوبا امروز - پنج شنبه - در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، تحریم‌های یکجانبه و غیر قانونی آمریکا علیه کشور‌های مستقل و همکاری‌های علمی و پزشکی دو کشور به ویژه در زمینه مبارزه با کرونا گفتگو و تبادل نظر کردند.

در ادامه رایزنی‌های دیپلماسی امروز وزیر امور خارجه ایران و حنیف اتمر سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان امروز - پنج شنبه - در تماسی تلفنی در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، فرایند تفاهم سیاسی در افغانستان، مبارزه با شیوع کرونا و سایر مسائل مورد علاقه رایزنی و تبادل نظر کردند.

رئیس دستگاه دیپلماسی ایران و شاه محمود قریشی همتای پاکستانی وی نیز پیش از ظهر امروز - پنج شنبه - در گفت وگویی تلفنی در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، مبارزه با شیوع کرونا، تحریم‌ها و آخرین تحولات سیاسی در افغانستان رایزنی و تبادل نظر کردند. همچنین ظریف و رشید مردوف وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکمنستان پیش از ظهر امروز - در گفت وگویی تلفنی در خصوص روابط دو جانبه، مبارزه با شیوع کرونا و تحریم‌ها رایزنی و تبادل نظر کردند.
برچسب ها: ظریف ، کوبا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۲°