اجرای برنامه «بانوان و خانواده در قرآن کریم» در فضای مجازی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:32 - چهارشنبه 05 آذر 1399
کد خبر : ۷۷۲۲۹۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
ویژه برنامه گفتگو محور «بانوان و خانواده در قرآن کریم» در طول ماه رمضان هرروز عصر به صورت زنده در صفحه اینستاگرام «زندگی به سبک رضوی» اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: این برنامه با هدف تبیین موضوعاتی همچون تحکیم و تعالی خانواده و فرزند آوری و فرزند پروری برای زوجین از سوی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی طراحی شده است و در ایام ماه مبارک رمضان پخش می‌شود.
فاطمه دژبرد افزود: برنامه گفتگوی زنده با موضوع «بانوان و خانواده در قرآن کریم» هرروز ساعت ۱۶ به صورت زنده و با حضور اساتید و کارشناسان معارف قرآن و خانواده در صفحه اینستاگرام زندگی به سبک رضوی به آدرس: https://www.instagram.com/zendegi_razavi اجرا خواهد شد.
دژبرد با اشاره به اینکه برنامه گفتگوی زنده «بانوان و خانواده در قرآن کریم» همراه با مسابقه و اعطای جوایز به برگزیدگان از پنجم ماه مباره رمضان آغاز شده و تا پایان این ماه مبارک ادامه می‌یابد، اظهار کرد: در این برنامه موضوعات تحکیم و تعالی خانواده و فرزندآوری و فرزندپروری مطرح و به بحث پرداخته می‌شود.
طرح زندگی به سبک رضوی در راستای افزایش صیانت و اعتلای کارکرد خانواده و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی و مجموعه نهاد‌ها و تشکل‌های مردمی برای زائران و مجاوران به ویژه زوج‌های جوان که آغاز زندگی خود را با حضور در کنار مضجع حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) شروع می‌کنند به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی به مرحله اجرا گذاشته است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °