ترفندهای بن سلمان برای خالی کردن جیب شهروندان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:43 - چهارشنبه 07 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۲۳۰۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
حساب کاربری العهد الجدید، از ترفند‌های محمد بن سلمان ولیعهد سعودی برای خالی کردن جیب شهروندان و تصاحب اموال آنان پرده برداشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حساب العهد الجدید که از حساب‌های مخالف رژیم سعودی است در توئیتی در صفحه شخصی خود در این پایگاه اجتماعی نوشت: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی از بستن جمعیت‌ها و انجمن‌ها چند هدف را دنبال می‌کند که بارزترین آن:
  ۱. راضی نگه داشتن صهیونیستها، به ویژه اینکه این پرونده از زمان پادشاهی عبدالله بن عبدالعزیز از رژیم سعودی خواسته شده بود، بنابراین بن سلمان می‌خواهد با تدابیری مردم را در تنگنا قرار هد.
 ۲. هدف دیگر بن سلمان تسلط بر درآمد‌ها و حساب‌های مالی بیشتر است، زیرا او می‌داند ملت سعودی سخاوتمند است و در زمان بحران‌ها کمک‌های زیادی به همنوع خود می‌کند.
 ۳. او می‌خواهد بر کسانی که سرمایه در اختیار دارند فشار بیاورد تا به بهانه زکات و دادن صدقات آن‌ها را کاملا بدوشد، زیرا پس از تاثیر بحران کرونا بر اقتصاد کشور و کاهش قیمت نفت، به احتمال زیاد، اقتصاد بیش از دو سال دوام نخواهد آورد.
/ بنابراین از این به بعد ما شاهد کمپین‌های ارائه کمک‌های مالی مردم با همان روشی که عبدالفتاح السیاسی در مصر به راه انداخت خواهیم بود، اما نیمی از این کمک‌های مالی مردم به جیب بن سلمان خواهد رفت.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۳°