گفتگوی روحانی با نمکی، زنگنه و همتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
06:49 - جمعه 02 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۲۳۲۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸
رئیس جمهور با وزیران بهداشت و نفت و رئیس کل بانک مرکزی تلفنی گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس جمهور در گفتگوی تلفنی با وزیر بهداشت ضمن دریافت گزارش از آخرین وضعیت بیماری کرونا در سراسر کشور و ارزیابی از اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، بر اطلاع رسانی به موقع، دقیق و فراگیر به مردم درخصوص شاخص‌های تعیین وضعیت‌های سفید، زرد و قرمز برای شهر‌ها و استان‌ها از نظر شیوع ویروس کرونا تاکید کرد. آقای روحانی همچنین از وزیر بهداشت خواست تا شرایط و دستورالعمل‌های بهداشتی آغاز فعالیت مشاغل و مراکز پرتجمع و پررفت و آمدی را که تاکنون بازگشایی نشده اند، آماده و برای تصویب در جلسه روز یکشنبه ستاد ملی کرونا، ارائه کند.

اقای روحانی همچنین در گفتگوی تلفنی با رئیس کل بانک مرکزی از آخرین اقدامات و تحولات مربوط به تأمین ارز کالا‌های اساسی و ضروری کشور مطلع شد. رئیس جمهور از تلاش‌های بانک مرکزی در شرایط سخت بین المللی برای تأمین نیاز‌های ضروری کشور قدردانی کرد. در این گفتگو رئیس کل بانک مرکزی نیز روند برنامه‌های این بانک را از عملیات بازار باز در بازار پول و سرمایه برای رئیس جمهور تشریح کرد.

رئیس جمهور در گفت و گوی تلفنی با وزیر نفت هم ضمن پیگیری نحوه پیشرفت طرح‌های نفتی دستور داد برای حضور بیشتر و فعال‌تر شدن شرکت‌های نفتی و پتروشیمی در بازار سرمایه، تدابیر لازم به سرعت اجرا شود. آقای روحانی خاطرنشان کرد: در شرایط سخت حاکم بر کشور که ناشی از تحریم‌های ناعادلانه است، وزارت نفت با تلاش و کوشش بیشتر برای تسریع در افتتاح طرح‌ها، می‌تواند در تحقق شعار "جهش تولید" پیشگام باشد.
برچسب ها: روحانی ، نمکی ، زنگنه ، همتی ، کرونا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۱°