سخنرانی رهبر انقلاب همزمان با روز قدس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:50 - شنبه 10 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۲۳۹۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
رئیس کمیته انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از سخنرانی رهبر انقلاب به عنوان یکی از برنامه‌های امسال روز قدس خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای مضان شریف در سخنانی در نشست خبری که مناسبت اعلام برنامه‌های این روز برگزار شد، افزود: پیش بینی می‌شود ما در موضوع روز قدس از سوی دشمن مورد حمله رسانه‌ای قرار خواهیم گرفت و از حالا مشخص است سناریوی آن‌ها چیست.

وی گفت: اینکه بگوییم راهپیمایی در برخی شهر‌ها برگزار می‌شود و در برخی شهر‌ها برگزار نمی‌شود آسیبش بیشتر است و دشمنان با مقایسه با سال قبل سواستفاده می‌کنند.

رئیس کمیته انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: ملاک قضاوت تهران است و اگر قرار باشد تهران نباشد که احتمالا نیست، با گردن افراشته اعلام کنیم که راهپیمایی برگزار نمی‌شود و تمرکز را بر بهره‌گیری از رسانه‌ها و گرفتن چند پیام از شخصیت‌های مقاومت بگیریم.

آقای شریف ادامه داد: مقام معظم رهبری هم تا جایی که اطلاع داریم سخنانی درباره قدس خواهند داشت و اگر بتوان آقای هنیه یا یکی از شخصیت‌ها را هم به‌عنوان مهمان داشته باشیم، کار خوبی است.

رئیس کمیته انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: طرح خودرویی در سپاه هم مطرح شد، اما ستاد ملی موتور را در فضای کرونایی امن نمی‌داند و احتمالا این موضوع منتفی است.

جلسه کشوری هماهنگی برگزاری "مراسم روز جهانی قدس" در شرایط کرونا با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و نمایندگان وزارتخانه ها، نهاد‌ها و سازمان‌های مردم نهاد و همچنین روسای شورا‌های تبلیغات اسلامی استان‌ها در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۳°