موافقت پلیس با لغو طرح ترافیک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:30 - پنجشنبه 08 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۲۴۰۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
پلیس تهران بزرگ موافق حضور کمتر شهروندان در ناوگان حمل و نقل عمومی و لغو اجرای طرح ترافیک است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار حسین رحیمی، در جمع خبرنگاران درباره وضعیت ترافیکی این روز‌های پایتخت گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و میزان تراکم موجود در شهر تهران پلیس مخالف اجرای محدودیت‌های ترافیکی است، اما از مردم انتظار دارد که از انجام سفر‌های غیر ضروری خودداری کنند.

او با بیان اینکه وضعیت پایتخت در حوزه کرونا نگران کننده و تصمیم ستاد مقابله با کرونا مبنی بر لغو طرح ترافیک درست است، اضافه کرد: پلیس موافق حضور کمتر شهروندان در ناوگان حمل و نقل عمومی است، البته اخیرا صحبت‌هایی مبنی بر اجرای طرح ترافیک از ساعت هشت صبح تا ۱۶ مطرح شد که مجددا پلیس با این پیشنهاد مخالفت کرد.

رییس پلیس پایتخت در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت کلانتری‌های شهر تهران گفت: مصوبه‌ای در این زمینه وجود دارد که یازده سال بر زمین مانده است، شورای عالی امنیت ملی مصوب کرده است که باید تعداد کلانتری‌ها به ۲۰۰ عدد برسد و در گام اول ۴۰ کلانتری احداث شود که پلیس این مصوبه را بر اساس نیاز برای شورای شهر و شهردار ارسال کرده است. از شورای شهر درخواست کردیم از ۳۳ هزار میلیارد بودجه شهر تهران یک درصد آن را به موضوع امنیت اختصاص دهند.

رییس پلیس پایتخت با بیان اینکه در بخش معتادان متجاهر مردم گلایه دارند، اضافه کرد: در این زمینه باید تمام امکانات شهر را بسیج کنیم، اگر ۲۲ مرکز بهاران را فعال شوند می‌توانیم گام بلندی در فرآیند بازپروری برداریم برداریم.

سردار رحیمی به شیوه فعالیت مجموعه بهاران دچار نقد کرد و گفت: معتادان شب‌ها در این مراکز می‌خوابند و روز رها می‌شوند که همین امر موجب الودگی تعداد دیگری از افراد می‌شود. البته نیروی انتظامی هم ۶۰۰ نفر را مورد بازپروری قرار داده و پس پایان دوره هرگز آن‌ها را در شهر رها نمی‌کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۲°