برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر‌های وضعیت سفید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:03 - يکشنبه 04 آبان 1399
کد خبر : ۷۷۲۴۶۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌ گفت: شهر‌هایی که وضعیت سفید دارند می‌توانند این راهپیمایی را مانند هرسال در مسیر‌های مشخص‌شده برگزار کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "نصرت‌الله لطفی" در جلسه امروز(دوشنبه) شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس تعطیل‌پذیر نیست گفت: راهپیمایی امسال از چند جهت دارای اهمیت ویژه و بالایی است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان دلایل اهمیت راهپیمایی امسال گفت: با توجه به شهادت سردار سلیمانی و نقش رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن این سردار سرافراز و همچنین رونمایی از معامله قرن باید پاسخ کوبنده و محکمی به آن‌ها بدهیم.

وی با تأکید بر اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس انعکاس بین‌المللی داشته و تعطیل‌شدنی نیست، تصریح کرد: شرکت در این راهپیمایی وظیفه‌ای انسانی، دینی، شرعی و عقلی است.

لطفی با اشاره به وضعیت پیش‌آمده در کشور به‌دلیل شیوع بیماری کرونا ابراز کرد: شهر‌هایی که وضعیت سفید دارند می‌توانند این راهپیمایی را مانند هرسال در مسیر‌های مشخص‌شده برگزار کنند.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس تعطیل‌پذیر نیست خاطرنشان کرد: برای برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس اقتضائات هر شهر با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا لحاظ می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه تصمیمات لازم در خصوص انجام راهپیمایی به‌عهده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوده و متولی این امر است، اظهار داشت: گزینه‌های مختلفی ازجمله راهپیمایی به‌صورت خودرویی، اعلام حضور در فضای مجازی و تشکیل حلقه‌های کوچک انسانی از سوی این شورا در دست بررسی است.
برچسب ها: روز قدس
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۲۲°