وزیر همچنان پیگیر اینترنت رایگان دانش‌آموزان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:22 - شنبه 08 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۴۵۸۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
وزیر آموزش و پرورش: به دنبال رایگان کردن هزینه اینترنت آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در برنامه زنده شبکه خبر درباره رایگان شدن اینترنت دانش‌آموزان گفت: قطعا ظرفیت صدا و سیما ظرفیت بسیار بزرگی است و ما هچنان به آن نیازمند هستیم و ارزش‌های بسیاری برای ما در جهت کیفیت آموزش و عدالت آموزشی ایجاد می‌کند.

وی افزود: نکته‌ای که در خصوص آموزش تلویزیونی وجود دارد این است که امکان تعامل بین معلم و دانش آموزان از طریق این بستر میسر نیست و بالاخره ممکن است دانش‌آموزان سوالاتی داشته باشند که باید آن را با معلم خود طرح کنند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: معلم باید تکالیفی را به دانش آموزان بدهد، تکالیف را ببیند و از آنها آزمون بگیرد، این نوع کارها نیازمند یک بستر دیگری است البته که ما بدون صدا و سیما نمی‌توانیم کارمان را پیش ببریم.

حاجی میرزایی بیان کرد: در این راستا باید هم صدا و سیما کمک کند و هم در بستر فضای مجازی کار را پیش ببریم. همچنین باید به روش‌های حضوری،‌ غیرحضوری و نیمه حضوری آموزش را دنبال کنیم.

وزیر آموزش و پرورش گفت: به جهت اینکه ما این روش را به جای آموزش رسمی دنبال می‌کنیم در صدد رایگان کردن هزینه اینترنت دانش آموزان هستیم. پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام شده و مذاکرات صورت گرفته و امیدواریم هرچه زودتر نتیجه آن را به جامعه اعلام کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۸°