واگذاری سرخآبی‌ها به نفع پیشرفت ورزش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 29 مهر 1400
کد خبر : ۷۹۴۵۹۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹
وزیر ورزش برای واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: کار واگذاری این دو باشگاه به نفع پیشرفت ورزش کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، بیست و نهمین جلسه بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته برای آماده سازی باشگاه‌های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس برای واگذاری به بخش خصوصی، با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونان، عصر امروز در وزارتخانه برگزار شد.
آقای سلطانی فر با تشکر از اهتمام اعضاء شرکت کننده و مدیران دو باشگاه گفت: بعد از مصوبه ۱۸ فروردین ۹۹ در هیئت عالی واگذاری که با حضور وزرای اقتصاد و دارایی، دادگستری همچنین مسئولان اتاق بازرگانی و اینجانب ابلاغ شد؛ توقع این است که مدیران و مسئولان دو باشگاه همت مضاعف را در اولویت کاری خود به منظور واگذاری سریع قرار دهند که این مهم با عزم دولت و سازمان خصوصی سازی و دو باشگاه محقق خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان افزود: باید در زمان بندی که پیش بینی شده است در پایان نیمه نخست امسال دو باشگاه مردمی و پر طرفدار ایران وارد بورس شوند که این اقدام بی نظیر و مورد حمایت دولت است و کار واگذاری در مجموع هم به نفع پیشرفت ورزش کشور و حل شدن مسائل دو باشگاه خواهد بود.
وی گفت: تمرکز ویژه مسئولان وزارت ورزش و جوانان، سازمان خصوصی سازی و بورس به منظور برگزاری جلسات مستمر هفتگی، حتما می‌تواند درکوتاه‌ترین زمان، زمینه لازم برای خصوصی سازی را مهیا کند.
در ادامه جلسه، مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، گزارشی از اقدامات انجام شده در مدت یک هفته گذشته در روند خصوصی سازی را ارائه کردند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹.۵۹°    ۱۰.۹۹°