چرخه انتخابی تیم‌های ملی کشتی

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:33 - پنجشنبه 15 خرداد 1399
کد خبر : ۷۹۴۷۴۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶
بحث درباره اختیارات سرمربیان کشتی و پاسخگو بودن آن‌ها به افکار عمومی و تلاش برای رفع نقص‌های چرخه مسابقات انتخابی موضوع نبض ورزش بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  ابراهیم مهربان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشور در برنامه نبض ورزش گفت: کادر فنی کشتی آزاد دغدغه اش برگزاری مسابقات انتخابی و هیچ قصد و نیتی برای برگزار نشدن مسابقات انتخابی ندارند.

او با اشاره به اهمیت مدال کشتی گیران برای ورزش کشورمان افزود: چرخه مسابقات انتخاباتی نیاز به کار کارشناسی بیشتر دارد و من مطمئنم که فدراسیون دنبال پخته‌تر کردن این طرح است.

حسین رحمانی کارشناس رسانه‌ای کشتی، ضمن تمجید از تلاش برای برگزاری مسابقات انتخابی و قانونمند شدن روند انتخاب اعضای تیم ملی گفت: سوال این است که اگر نقش و نظر سرمربیان در چرخه مسابقات انتخابی کم رنگ و محدود شود و بعد در مسابقات، تیم نتیجه مطلوب کسب نکند چه کسی پاسخگوی افکار عمومی خواهد بود؟ آیا تدبیری برای این موضوع اندیشیده شده است یا نه؟

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد هم در ارتباط تلفنی با برنامه ضمن تاکید بر این که همه دلمان برای کشتی می‌سوزد و دوست داریم کشتی ما موفق شود گفت: ما اعتقاد راسخ به برگزاری مسابقات انتخابی داریم و امیدوارم قانونی تدوین شود که عملی و اجرایی باشد، زیرا همه باید به افکار عمومی پاسخگو باشیم.

او افزود: چرخه مسابقات انتخابی در جزئیات مشکلاتی دارد که دست و پای سرمربیان را می‌بندد و به زعم ما می‌تواند به کشتی ما ضربه بزند.

امامی سخنگوی فدراسیون کشتی هم در طرح مسابقات انتخابی اصل اساسی رعایت عدالت در انتخاب بهترین کشتی گیران است گفت: نظرات کارشناس آقای محمدی را در جلسه شنیده ایم و یادداشت کرده ایم و شاید قسمتی از نظرات ایشان اجرایی شود و چرخه مسابقات انتخابی هنوز نهایی نشده و در حال کارشناسی و تدوین است.
 
 

 

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °