واکاوی تصمیم اخیر وزارت ورزش برای سرخابی ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:01 - پنجشنبه 01 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۴۷۹۹
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
در برنامه چهارسوی لیگ شنبه شب مصوبه وزارت ورزش مبنی بر ممنوعیت استفاده از بازیکن خارجی در سرخابی های پایتخت واکاوی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

وزارت ورزش و جوانان تا اطلاع ثانوی استفاده از بازیکن خارجی در باشگاه های استقلال و پروسپولیس را ممنوع کرده تا این باشگاه ها بتوانند تکلیف بدهی ها و پرونده های مالی خود را مشخص کند.

واکاوی تصمیم اخیر وزارت ورزش برای سرخابی های پایتخت

سوال امشب برنامه نیز به همین موضوع اختصاص داشت که تصمیم وزارت ورزش برای باشگاه سرخابی ها چقدر در پرداخت به موقع بدهی ها موثر خواهد بود؟

سعیدی کیا با حضور در برنامه چهار سوی لیگ درباره تصمیم اخیر وزارت ورزش درباره سرخابی های پایتخت گفت: این تصمیم در شرایط فعلی درست بوده است.

او افزود: ترکیب 5 باشگاه در لیگ نوزدهم از لحاظ مالکیت پرسپولیس، استقلال، صنعت نفت آبادان، پارس جنوبی نفت و نفت  مسجد سلیمان در مالکیت و کنترل دولت است و تصمیم وزارت ورزش در این مقطع برای ممنوعیت گرفتن بازیکن خارجی درست بوده است.

واکاوی تصمیم اخیر وزارت ورزش برای سرخابی های پایتخت

 

گردش مالی باشگاهها نیز نشان می دهد بیش از نیمی از گردش مالی های دو باشگاه صرف مربی ها و بازیکنان خارجی شده است. 

واکاوی تصمیم اخیر وزارت ورزش برای سرخابی های پایتخت

خسروی سردبیر ورزشی خبرگزاری مهر در ارتباط تلفنی گفت: به نظر بنده این تصمیم دیر گرفته شده و باید گفت با توجه به اوضاع بحرانی دو باشگاه وزارت ورزش این تصمیم را گرفته است در حالی که این تصمیم سالهای قبل باید گرفته می شد. بدهی های دو باشگاه رقم های بالا و سنگین است و باید گفت تدابیر لازم برای باشگاه اعمال نشده است چراکه شاید منجر به حذف دو باشگاه از پنجره نقل و انتقالات شود. تصمیم خیلی اعمال شده ولی شاید بتواند از مرگ دو باشگاه جلوگیری کند. 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۲°