مهمترین برنامه‌های ناجا در سال جهش تولید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 07 آذر 1400
کد خبر : ۷۹۴۸۰۲
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱
فرمانده انتظامی کشور گفت: ایجاد امنیت و امور فرهنگی و ارتقا نظم و امنیت جزء مهمترین برنامه‌های ناجا در سال جهش تولید است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سردارحسین اشتری در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان داشت: با شیوع کرونا در کشور نیروی انتظامی علاوه برماموریت ذاتی خود در حوزه ارائه خدمت به بیماران کرونایی در بیمارستان‌های ناجا نیز وارد عمل شد.

او با اشاره به احتکار مواد ضد عفونی و بهداشتی در ابتدای شیوع کرونا گفت: با کار اطلاعاتی خوب پلیس محتکران مواد ضدعفونی و ملزومات بهداشتی شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی کشور اضافه کرد: در حوزه برخورد با باند‌های مافیایی قاچاق و فساد نیز کار‌های خوبی انجام شده بطوری که نیروی انتظامی در گمرکات مستقر شده است.

او بیان داشت: در شرایط بحران کرونا ویروس در کشور آرام کردن فضای جامعه مهمترین راهبرد ناجا در حوزه مقابله با کرونا است.

سردار اشتری ادامه داد: همچنین یکی از موضوعاتی که درابتدای شیوع کرونا باعث نگرانی و تشویش اذهان عمومی شده بود شایعه پراکنی در فضای مجازی بود که پلیس فتا بیش از ۱۳۰۰ تارنما را شناسایی و بیش از ۳۰۰ نفر را نیز دستگیر کرد.

او اظهار کرد: پلیس بیش از ۳۰ هزار محور مواصلاتی را با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشورکنترل کرد.

با اشاره به اینکه در حوزه برخورد با باند‌های مافیایی قاچاق و فساد و ناامنی‌ها کار‌های خوبی انجام شده افزود: نیروی انتظامی در گمرکات مستقر شده و پرونده‌های مفاسد اقتصادی در کل کشور تشکیل داده شده است.

سردار اشتری با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد کرونا گفت: مردم با رعایت مصوبات و اعتماد به پلیس توانستند تا حد زیادی ویروس کرونا را در کشور کنترل کنند.
 
 فرمانده ناجا در این مراسم سردار محمدرضا میرحیدری به عنوان فرمانده انتظامی استان را معرفی و از خدمات سردار مهدی معصوم بیگی فرمانده انتظامی قبلی استان قدردانی کرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴.۹۹°    ۱۵.۷۹°