امروز، بررسی نهایی طرح ترافیک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:19 - سه‌شنبه 06 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۴۸۲۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
رئیس شورای شهر تهران گفت: امروز ساعت ۱۴ در مورد اجرا یا ادامه لغو طرح ترافیک در دفتر شهردار تصمیم گیری می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه دویست و دوازدهمین جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران افزود: صبح امروز جلسه کمیسیون تلفیق برگزار و طرح تفصیلی ویژه منطقه ۲۲ تهران بررسی شد، این طرح قرار است در شهرداری به تصویب برسد. اعضای شورا در جلسه امروز کمیسیون تلفیق نظر را در مورد این مسأله اعلام کردند، ولی هنوز نتیجه مشخص نشده است.
 
امروز، بررسی نهایی طرح ترافیک

رئیس شورای شهر تهران افزود: به دلیل حساسیت شورای شهر به موضوع باغات و حفظ آن در حال حاضر پرونده‌های زیادی در این زمینه ارجاع شده است و برخی معتقدند ملک‌شان باغ نیست، ولی شورا آن را باغ اعلام کرده است؛ قرار شد سه‌شنبه هفته جاری جلسه علنی شورای نیز تشکیل و به موضوع باغات رسیدگی شود.

محسن هاشمی درباره طرح ترافیک هم گفت: پیروز حناچی اعضای شورای ترافیک را به دفترش دعوت کرده و بررسی این موضوع به شورای ترافیک واگذار شده است.

وی خاطرنشان کرد: شورای شهر بسته پیشنهادی در مورد طرح ترافیک را به ستاد کرونا ارسال کرده بود، ولی اکنون این مسأله به شورای ترافیک واگذار شده است و امروز جلسه‌ای در این زمینه برگزار می‌شود.

رئیس شورای شهر تهران درباره اینکه گفته می‌شود بسته ترافیکی که شورای شهر ارسال کرده جنبه درآمدی داشته است، گفت: خواهش می‌کنم جوسازی و تخریبی عمل نکنید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °