مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 29 مهر 1400
کد خبر : ۷۹۴۸۴۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶
سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به تاخیر در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹، مهلت مجدد ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات را برای داوطلبان این آزمون فراهم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سازمان سنجش آموزش کشور، با توجه به اعلام تاریخ جدید برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در روز‌های ۲ و ۳ مردادماه، برای داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون مذکور برای پذیرش در رشته‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی همچنین دانشگاه آزاد اسلامی که پیش از این ثبت نام کرده اند، مهلت مجدد ویرایش اطلاعات فراهم شده است.

بر این اساس، سازمان سنجش آموزش کشور این مهلت مجدد را از ۲۳ تا ۲۷ اردیبهشت ماه جاری تمدید کرده است و داوطلبان می‌توانند نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که پیش از این در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ کرد تا آن‌ها در بازه زمانی فوق پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های مربوط به اصلاحات آن دفترچه نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

فرایند ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۹ یک بار در فاصله زمانی ۱۶ تا ۲۸ آذر ماه، بار دیگر از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه و نیز اول تا سوم اردیبهشت ماه انجام شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹.۵۹°    ۱۰.۹۹°