استمرار فعالیت دستگاه های اجرایی استان تهران با دو سوم ظرفیت کارکنان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:26 - چهارشنبه 02 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۴۸۹۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
معاون توسعه مدیریت استاندار تهران از استمرار فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان تهران با دو سوم ظرفیت کارکنان و همچنین کاهش ساعت کار ادارات در روز‌های ۱۹ و ۲۳ رمضان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا گفت: مصوبه حضور دو سوم کارکنان دستگاه‌های اجرایی استمرار دارد و یک سوم کارکنان وظایف خود را به صورت دورکاری انجام دهند و در صورت امکان نداشتن انجام وظایف به صورت دورکاری با اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب پذیر به ترتیب اقدام شود.
 وی افزود: در راستای استمرار مصوبه قبلی شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود و در شهرستان‌های استان تهران که روز‌های پنجشنبه نیز به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند، طبق روال گذشته ساعات کاری در روز‌های عادی از ۷:۳۰ تا ۱۴ و روز‌های پنجشنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳ می‌باشد.
 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ادامه داد: با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا، حداکثر برنامه ریزی و تمهیدات لازم در راستای حفظ سرمایه انسانی به منظور پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس به عمل آید و خللی در روند خدمت‌رسانی به مردم ایجاد نشود.
 عباس پاشا با اشاره به تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌ها در رزو‌های پس از شب قدر خاطرنشان کرد: به‌منظور توفیق بیشتر در احیاء و شب‌زنده‌داری شب‌های قدر برای کارمندان دولتی پس از شب قدر ۱۹ و ۲۳ ساعات کاری ادارات با ۲ ساعت تاخیر آغاز می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۲۹°