توسعه اقدامات امنیتی در مرز‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 26 مهر 1400
کد خبر : ۷۹۴۹۰۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران و فرمانده ارتش پاکستان بر لزوم توسعه اقدامات امنیتی در مرز‌ها تاکید کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرلشکر باقری از آمادگی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای توسعه اقدامات امنیتی در مرز‌ها و جلوگیری از سوء استفاده برخی گروهک‌های تروریستی خبر داد.
 در تماس تلفنی ژنرال باجوا، فرمانده ارتش پاکستان با رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران، مقامات عالی نیرو‌های مسلح دو کشور در مورد آخرین وضعیت مناسبات نظامی دو کشور، بحران کرونا و امنیت مرز‌های مشترک گفتگو کردند.
در این تماس تلفنی که عصر امروز انجام گرفت، فرمانده ارتش پاکستان ضمن گزارش اقدامات مهندسی و ایجاد موانع در مرز‌های مشترک دو کشور، به روند رو به رشد روابط نظامی و دفاعی اشاره و خواهان افزایش تعاملات و تبادل هیئت‌های کارشناسی برای حفظ و ثبات امنیت مرز‌ها و جلوگیری از اقدامات تروریستی ناامن کننده در مرز‌های مشترک شد.
سرلشکر باقری نیز ضمن اظهار رضایت از روند رو به رشد روابط و فضای برادرانه بین نیرو‌های مسلح دو کشور، آمادگی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران را برای ارتقاء سطح روابط و نیز ضرورت توسعه اقدامات امنیتی در مرز‌ها و جلوگیری از سوء استفاده برخی گروهک‌های تروریستی قانون گریز و دشمنان مشترک دو ملت برای ایجاد مشکل در مرز‌ها را مورد تاکید قرار داده و آمادگی جمهوری اسلامی ایران، برای توسعه همکاری‌های دفاعی - اقتصادی با کشور پاکستان را اعلام نمود.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: انتظار داریم مقامات ارتش پاکستان برای آزادی سه نفر از مرزبانان گروگان در دست گروهک تروریستی جیش الظلم اقدام قاطع به عمل آورند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸.۵۹°    ۲۲.۹۹°