ثبت نام بیمه تکمیلی و جدیدالورود رانندگان تا پایان اردیبهشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 02 آبان 1400
کد خبر : ۷۹۴۹۱۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
مدیرکل دفتر حمل‌ونقل کالای سازمان راهداری گفت: ثبت‌نام رانندگان بازمانده و جدیدالورود برای بیمه تکمیلی درمان رانندگان بخش کالا که از ۲۰ اردیبهشت‌ آغاز شده است تا پایان همین ماه ادامه دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، "غلامحسین دغاغله"گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده و طبق توافق‌های صورت گرفته میان نمایندگان صنوف کارگری و کارفرمائی بخش حمل‌ونقل و شرکت بیمه‌گر، مقرر شد سایت ثبت‌نام از تاریخ ۲۰ اردیبهشت تا ۳۰ همین ماه برای ثبت‌نام رانندگان بازمانده و جدیدالورود (به همراه همسر و فرزندان آنها) بازگشایی شود.

دغاغله با بیان اینکه هر دوماه یکبار به مدت یک هفته سایت ثبت‌نام باز و امکان ثبت‌نام افراد جدید با هماهنگی فراهم می‌شود، افزود: مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان شامل اصل و کپی کارت هوشمند رانندگان یا رسید آن، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی رانندگان و همسرو فرزندان آن‌ها و شماره حساب شبا متعلق به راننده جهت درج در سامانه مربوطه است.

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل کالا اظهار داشت: با توجه به گزارش دریافتی از سایت ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکنون تعداد ۳۹۸ هزار نفر از رانندگان به همراه افراد تحت تکفلشان جمعا به تعداد ۹۰۹ هزار و۸۵۰ نفر تحت پوشش بیمه تکمیلی رانندگان قرار گرفته‌اند.

دغاغله خاطر نشان کرد: بر اساس اعلام شرکت بیمه‌گر اکنون بیش از چهار هزار ۳۸۶ مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور، خدمات درمانی به رانندگان ارائه می‌دهند که مشخصات آن‌ها به آگاهی صنوف رانندگان و کامیون‌داران کشور و ادارات کل استانی جهت اطلاع‌رسانی به رانندگان رسیده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷.۵۹°    ۱۸.۹۹°