رئیس جمهور: ملت ایران پیروز صحنه مبارزه با کروناست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:42 - چهارشنبه 09 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۴۹۲۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵
رئیس جمهور ملت بزرگ ایران را پیروز صحنه مبارزه با کرونا دانست و گفت: ملت و بویژه کادر درمانی ایران از ابتدای شیوع بیماری کرونا با قدرت و با فداکاری به صحنه آمدند و افتخار آفریدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای روحانی در نشست هم اندیشی با فعالان مبارزه با کرونا در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی با اشاره به برخورد‌های تبعیض آمیز در برخی کشور‌های مدعی افزود: بر خلاف آن رفتار‌های تبعیض آمیز، در ایران از ابتدای شیوع بیماری کرونا همه اعم از تولیدکنندگان، مسجدها، بنگاه‌های خیریه، نیرو‌های مسلح، بسیج، سپاه و ارتش به صحنه آمدند. رئیس جمهور گفت: مراکز مختلف بهداشتی سراسر کشور کار غربالگری را با وسعتی گسترده انجام دادند به گونه‌ای که در مرحله نخست، ۷۸ میلیون و در مرحله دوم بیش از ۳۰ میلیون نفر غربالگری شدند و این روند ادامه می‌یابد.
 

رئیس جمهور به شیوه متفاوت ایران در مقابله با ویروس کرونا در مقایسه با برخی کشور‌ها اشاره کرد و گفت: ما راه معتدلی را انتخاب کردیم که مسیر درستی بوده، در شدت عمل‌ها پلکانی جلو رفتیم و بازگشایی‌ها هم پلکانی بود، هنوز هم بعضی مشاغل اجازه فعالیت ندارند.
 
آقای روحانی با قدردانی از همه علما و حضور آنان در صحنه اظهارداشت: باید مخصوصا با نزدیک شدن به شب‌های قدر، قدردان همه آن‌هایی باشیم که در طول این مدت، برای سلامت و معیشت مردم تلاش و فداکاری کردند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °