تصمیماتی درباره نماز عید فطر، اماکن مقدس و کنکور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 06 آبان 1400
کد خبر : ۷۹۴۹۹۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
وزیر کشور:​ به ستاد ملی کرونا پیشنهاد کردیم مراسم نماز عید فطر در شهر‌های سفید و زرد در فضای باز و با رعایت دستور‌های بهداشتی برگزار شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وزیرکشور درپایان نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: راهکار‌ها و تصمیم‌های این نشست در خصوص چگونگی برگزاری راهپیمایی روز قدس، نماز عید فطر، بازگشایی حرم‌ها و اماکن مقدس و اجرای کنکور پس از تصویب در ستاد ملی مبارزه با کرونا، به اطلاع خواهد رسید.

وزیر کشور گفت: در جلسه امروز درباره برگزاری نماز عید فطر که بسیار مهم بود، مباحث و پیشنهاد‌هایی مطرح شد از جمله اینکه مراسم نماز عید فطر فقط در شهر‌های سفید و زرد که بیش از ۴۰۰ شهر است در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود پیشنهاد دیگر این بود که نماز عید فطر در کل کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فضای باز باشد که تمام این پیشنهاد‌ها را به ستاد ملی ارائه می‌کنیم تا تصمیم بگیرند.
آقای رحمانی فضلی افزود: در جلسه امروز پیشنهاد‌هایی اعم از موافق و مخالف مطرح شد. ما در کمیته شرایط جامع را در نظر می‌گیریم و بر اساس آن تصمیم گیری می‌شود، اما تصمیم نهایی با ستاد ملی کروناست.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶.۵۹°    ۱۳.۹۹°