لغو محدودیت ارائه خدمات تعویض پلاک براساس زوج و فرد از شنبه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:55 - جمعه 09 آبان 1399
کد خبر : ۷۹۵۰۵۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: محدودیت ارائه خدمات تعویض پلاک بر اساس فرد و زوج بودن پلاک خودرو‌ها از روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه لغو می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه راهور، سردار سیدکمال هادیانفر افزود: ساعت کاری این مراکز در تهران تا ساعت ۱۷ و در استان‌ها با تشخیص رییس پلیس راهور استان تا زمان کاهش مراجعین به حالت عادی ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: با توجه به کاهش نسبی مراجعان به مراکز تعویض پلاک، اجرای طرح فاصله گذاری و مدیریت در ورود خودرو‌ها به پارکینگ‌ها با هدف جلوگیری از تجمع در سالن‌های مراکز تعویض پلاک با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌گیرد.

پیش از این سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور گفت: مراکز تعویض پلاک بدون مشکل و با رعایت طرح فاصله‌گذاری هوشمند فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: مراکز تعویض پلاک با تعطیلی ۴۰ روزه همراه بود، اما با بازگشایی این مراکز فقط ۳ درصد افزایش مراجعان را شاهد هستیم.

وی درخصوص نحوه فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک اظهار داشت: برای جلوگیری از ازدحام مراجعان، خودرو‌ها به صورت زوج و فرد، یعنی خودرو‌های با پلاک زوج در روز‌های زوج و خودرو‌های با پلاک فرد در روز‌های فرد می‌توانند برای انجام تعویض پلاک مراجعه نمایند.

سرهنگ محمدی اضافه کرد: در کنار این، ساعت ارائه خدمت به هموطنان افزایش پیدا کرده است و مراکز تعویض پلاک ساعت ۷ صبح تا ۵ عصر فعالیت می‌کنند و همین امر منجر به کاهش مراجعین به مراکز نیز شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۳°