مشروح خبر ۲۰ پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۹
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 05 مرداد 1400
کد خبر : ۷۹۵۰۶۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷
خبر مشروح ۲۰ امشب به آثار ماتقدم و تاخر شب قدر بر سرنوشت هزاران مریدان مولا علی (ع)پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
شب قدر دیگری فرا می رسد و چشم های عاشقان و دلسوختگان، به آسمانء دعا دوخته خواهد شد. همه با هم در این شبء بزرگ، برای شفای بیماران، دعا می کنیم.
 
بازرسی از پارکینگ هایی که به انبار خودروهای صفر تبدیل شده است و سازمان حمایت اعلام کرد عرضه نشدن این خودروها، احتکار و با محتکران، برخورد قانونی می شود.

اخبار کوتاه؛
رئیس جمهور در جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: درصورت اوج گیریء دوبارهء بیماری کرونا، ناگزیر از اجرای مجدد محدودیت‌ها خواهیم شد. آقای روحانی با قدردانی از همکاری خوب و صمیمانهء مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و مراقبتی، بویژه در شب قدر، اضافه کرد رفع محدودیت ها، حتما باید با رعایت فاصله‌گذاری‌ء اجتماعی همراه باشد تا شاهد شیوع سریع و دوبارهء بیماری نباشیم. رئیس جمهور با اشاره به نامشخص بودن زمان پایان کرونا، بر اصلاع رسانی و آموزش دایمء مردم تاکید کرد و گفت: وزارت بهداشت و رسانه ها در این زمینه، مسئولیت مهمی
دارند. آقای روحانی همچنین از ادامه بررسی ها درباره نحوه برگزاری نمازء روز عید فطر و مراسم روز قدس در کمیته های تخصصی خبر داد و گفت: به زودی درباره این دو مراسم، تصمیم گیری می شود.

**
با ابتلای ۱۸۰۸ نفر دیگه به کووید ۱۹ شمار مبتلایان در کشور به ۱۱۴ هزار و ۵۳۳ نفر افزایش یافته.
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد از ظهر دیروز تا امروز متاسفانه ۷۱ مبتلا هم جونشون رو از دست دادن و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶ هزار و ۸۵۴ نفر رسیده.
دکتر جهانپور یه بار دیگه تاکید کرد روند کاهشی چند روز اخیر در برخی مناطق به هیچ وجه به معنی پایان کرونا نیست.

**
رئیس اتحادیه صنف مشاورانء املاک اعلام کرد اعضای این صنف موظفن قراردادء مستأجران را مطابق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، دو ماه تمدید کنن. تمدید دوماهه اجاره ، مشمول واحدهای مسکونی است که قرارد اد آنان از اسفند ۹۸ تا اردیبهشت ۹۹ پایان می یابد .
**
رئیس بنیاد مستضعفان از واریز کمک هزینه ۵۰۰ هزار تومانی به حساب ۱۶۶ هزار نفر از اَیتامء تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی خبر داد.
آقای فتاح همچنین گفت: علاوه بر ۷۰۰ میلیارد تومان کمک‌های یارانه‌ای و نقدی، وام تا ۵ میلیون تومان، برای حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا بدون کارمزد در نظر گرفته شده است.

**
با افزایش عرضه ماسک و مواد ضدعفونی کننده در داروخانه ها و بازار، قیمت ها که پیش از اون، افزایشء چند برابری داشت، کاهش یافته و متعادل شده.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °