واکاوی تصمیم ستاد کرونا و ادامه برگزاری لیگ برتر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:17 - سه‌شنبه 08 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۵۱۵۳
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
مربیان و پزشکان باشگاه ها معتقدند برای شروع بازی های لیگ در شرایط کرونا درجه ای از ریسک وجود دارد اما باید اولویت ها و راهکارها را در نظر گرفت و آموزش در این زمینه بسیار مهم است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

مجید جلالی مربی فوتبال در ارتباط اینترنتی با برنامه چهارسوی لیگ گفت: همانطور که می دانیم گروهی موافق بازگشایی بازی های لیگ و عده ای مخالف هستند اما موضوع مهم این است که این دو گروه هردو ورزش دوست هستند. 

واکاوی ادامه برگزاری لیگ برتر با توجه به تصمیم ستاد کرونا

او افزود: اما نقطه نظر اصلی نباید شخصی باشد و بر اساس دستورات ستاد کرونا باید برنامه ها را اجرایی کرد. 

 جلالی سرمربی باشگاه گلگهر سیرجان گفت: همان مرجعی که بازیها را تعطیل کرد همانها امروز با توجه به شرایط دستور ادامه بازی ها را داده اند  که البته باید تابع نظر آنها بود البته شرایط به طور کلی برای بازی ها مهیا نیست ولی با توجه به مدت زمان 20 روزه که باقی مانده می توان شرایط را برای برقراری و انجام بازی ها مهیا کرد. 

او در ادامه گفت: در هر صورت برای شروع بازیها درجه ای از ریسک وجود دارد اما باید اولویت ها و راهکار ها را نیز در نظر گرفت. اما تعطیل کردن بازیها نیز به نوبه خود تبعات خود را دارد.

واکاوی ادامه برگزاری لیگ برتر با توجه به تصمیم ستاد کرونا

حقیقت پزشک باشگاه پرسپولیس در ارتباط تلفنی گفت: بیماری و ویروس کرونا نیز به بیماری های دیگر اضافه شده ولی باید با آموزش های لازم همزیستی لازم را با ویروس بیاموزیم تا با کمترین آسیب بتوانیم دوره بیماری را سپری کنیم.

او افزود: برای رفت و آمد و محل غداخوری و سالن بدنسازی ورزشکاران تمهیدات لازم انجام شده است و سعی شده است تونلی برای ضدعفونی ورزشکاران قبل از ورود به رختکن مهیا شود تا در صورت مشاهده مورد مشکوک ایزولاسیون لازم برای فرد مورد نظر و کادر فنی انجام شود. 

واکاوی ادامه برگزاری لیگ برتر با توجه به تصمیم ستاد کرونا

خداقلی زاده پزشک باشگاه تراکتور سازی نیز گفت: آموزش برای مقابله با بیماری مهم است اما رعایت پروتکل های اجتماعی به گونه ای که انتظار داریم در فوتبال رعایت نمی شود و برای به حداقل رساندن ویروس به همتی مضاعف نیاز است. 

دکتر خداقلی زاده در ادامه گفت: هزینه بر بودن تست های دوره ای و ضدعفونی کردن باشگاه و سالن های بدنی سازی را نیز باید در نظر داشت بنابراین هدف از ادامه دار بودن تعطیلات برای فراهم شدن شرایط بهتر است چراکه کیت های لازم برای تشخیص را نیز در اختیار نداریم.

واکاوی ادامه برگزاری لیگ برتر با توجه به تصمیم ستاد کرونا

آذرنیا سرپرست ماشین سازی تبریز نیز در ارتباط تلفنی گفت: باشگاه های ما در مقایسه با بوندس لیگای آلمان امکانات لازم را ندارد و امکانات ما قابل قیاس با باشگاه های آلمان نیست و نباید بازگشایی ورزشگاه ها را با بازشگایی ادارات و دیگر مراکز دولتی مقایسه کرد چون در فوتبال امکان فاصله گذاری ها وجود ندارد. 

 او افزود: نگرانی ها هنوز  وجود دارد.

واکاوی ادامه برگزاری لیگ برتر با توجه به تصمیم ستاد کرونا ربیعی پزشک باشگاه سپاهان اصفهان گفت: برای شروع بازی ها فدراسیون تابع نظر ستاد کروناست اما باید پروتکل ها و فاصله گذاری ها رعایت شود. 

 

برچسب ها: چهارسوی لیگ
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۱°