توصیه های رهبر انقلاب به دانشجویان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 بهمن 1400
کد خبر : ۷۹۵۲۱۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۸
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: حضرت آقا به دانشجویان چند توصیه داشتند که یکی از آنها تاکید بر بحث خودسازی فردی و اجتماعی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حجت الاسلام مصطفی رستمی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با بیان این مطلب افزود: دومین خواسته هدایتگر  و توصیه مقام معظم رهبری به دانشجویان تقویت مبانی معرفتی بود که مانع انحراف می‌شود و سومین خواسته ایشان از دانشجویان این بود که پرچم مطالبه گری و آرمانخواهی را هرگز زمین نگذارند.

رستمی درباره چهارمین خواسته رهبری از جنبش دانشجویی گفت: ایشان از دانشجویان خواستند که دامنه مخاطبان و فعالیت خود را وسیع‌تر کنند تا هرکس را که به نوعی دل در گروه انقلاب دارد و دلش برای اعتلای کشور می‌تپد بتوانند جذب کنند و چتر یارگیری شان همواره باز باشد.

او با بیان این که دیدار و ارتباط پیوسته و باز و با نشاط رهبر معظم انقلاب با دانشجویان به شکل سنت درآمده است گفت: این دیدار‌ها نمودار این است که نقد در کشور گوش شنوا دارد و بچه های دانشجو به تحرک و مطالبه گری دعوت می‌شوند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به توصیه رهبری به دانشجویان برای بیان مطالباتشان بدون تخریب و پرخاشگری گفت: بی تردید تلقی حضرت آقا این است که جوانان بدون تمایلات به قدرت، حرف‌هایی می‌زنند که حرف عموم مردم است.

رستمی افزود: حضرت آقا به دیدار با دانشجویان نگاه راهبردی دارد و تاکید دارند باید به جوانان میدان داد، زیرا جوانان مدیران آینده کشور هستند.

حسین زینلیان از فعالان دانشجویی نیز جنبش دانشجویی را فرزند مردم دانست و گفت: جنبش دانشجویی در کف جامعه و در میدان و صحنه‌های مختلف حضور دارد و از این جهت است که مطالبه گری دارد.

او افزود: جنبش دانشجویی صرفا دنبال خرده گیری از مسئولان نیست و می‌تواند مشکلات کشور را رصد کند و به مسئولان منتقل سازد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴.۵۹°    ۷.۷۹°