دانشجویان در دانشگاه محل سکونت خود امتحان می‌دهند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:23 - شنبه 17 خرداد 1399
کد خبر : ۷۹۵۲۷۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
سخنگوی دانشگاه آزاد : نخستین بار دانشجویان در شهر محل سکونت خود امتحان می‌دهند و این دستورالعمل در روز‌های آینده به همه واحد‌های این دانشگاه ارسال می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای احمد حیدری درخصوص نحوه برگزاری امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد افزود: کلاس‌ها به صورت مجازی تا ۱۷ خرداد ادامه پیدا می‌کند و استادان و اعضای هیئت علمی هم به طور مستمر در کلاس‌ها حضور دارند. این اقدام نخستین بار در کشور است که در دانشگاه آزاد چنین روشی اجرا شده و به نوعی تهدید را به فرصت تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه دانشجویان تا هفته آینده می‌توانند به واحد‌های خود برای رفع اشکال مراجعه کنند، گفت: امتحانات از ۲۴ خرداد تا ۱۳ تیر در سراسر واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی، حضوری و با رعایت شیوه نامه بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند اجتماعی برگزار می‌شود.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: نکته درخور توجه درباره امتحانات دانشجویان آن است که آقای طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و آقای ولایتی رئیس هیئت امنای این دانشگاه تصمیم گرفتند امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته امتحانات را برگزار کنند و این خبر خوشی برای خانواده دانشجویان در واحد‌های دانشگاهی است که دانشجویان در واحد‌هایی که دروس را برداشتند امتحانات را هم در همان شهر محل سکونت خود برگزار می‌کنند یعنی دانشجویان در همان روز و همان ساعت در جلسه امتحان حضور پیدا می‌کنند و دیگر نیازی به جابجایی و حضور در خوابگاه در خصوص برگزاری امتحانات نیست.

آقای حیدری گفت: این دستورالعمل تا چند روز آینده به واحد‌های دانشگاهی ارسال می‌شود و دانشجویان در همان دانشگاه محل سکونت خود که واحد‌ها را اخذ کردند امتحانات را برگزار می‌کنند.
وی تاکید کرد: این دستورالعمل برای همه مقاطع، همه رشته‌ها و همه واحد‌های دانشگاه آزاد است که نخستین بار اجرا می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۴°