تمدید مهلت درخواست های اسناد تسویه خزانه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:02 - شنبه 05 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۵۲۸۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
وزارت امور اقتصادی و دارایی "مهلت تایید درخواست‌های اسناد تسویه خزانه را طی بخشنامه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدملات کشوری، تا بیستم خرداد امسال تمدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این تمدید شامل درخواست‌های اسناد تسویه خزانه اعم از نوع اول و دوم توسط دستگاه‌های اجرایی بدهکار و طلبکار در زیرسامانه تسویه و تهاتر را شامل می شود.
 در بخشنامه معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور در این خصوص می‌خوانیم: پیرو بخشنامه شماره ۲۵۳۰۴۲/۵۷ مورخ ۲۶. ۱۲. ۱۳۹۸ در خصوص دسترسی به زیرسامانه تسویه و مهلت صدور اسناد خزانه نوع اول و دوم از طریق زیرسامانه مذکور، با عنایت به ماده (۳) آیین نامه اجرایی بند (و) تبصره (۵) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور موضوع تصویب نامه ۴۳۷۵۶/ت ۵۶۶۸۷/ه مورخ ۱۵. ۴. ۱۳۹۸ هیات محترم وزیران به اطلاع می‌رساند، در اجرای مصوبات پانزدهمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مورخ ۲۴. ۱. ۱۳۹۹ و به منظور استفاده بهینه از ظرفیت قانون بودجه سال ۱۳۹۸، مهلت تایید درخواست‌های اسناد تسویه خزانه اعم از نوع اول و دوم توسط ذیحساب، مدیرمالی، و رئیس، مقام مجاز دستگاه‌های اجرایی بدهکار و طلبکار در زیرسامانه تسویه و تهاتر تا بیستم خرداد ماه سالجاری، تمدید شد.
 لذا ضمن اعلام فراهم شدن دسترسی به زیرسامانه تسویه و تهاتر، لازم است دستگاه‌های دارنده تخصیص (بدهکار) و دستگاه‌ها، بانک‌های طلبکار ترتیبی اتخاذ نمایند تا کلیه درخواست‌ها در دستگاه‌های بدهکار و طلبکار تعیین تکلیف و از طریق سامانه یاد شده حداکثر تا موعد زمانی فوق الذکر، به مرکز مدیریت بدهی‌ها و دارایی‌های مالی عمومی ارسال شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۱°