مراقب کلاهبرداران بورس در فضای مجازی باشید

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:27 - دوشنبه 12 خرداد 1399
کد خبر : ۷۹۵۳۲۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
رئیس مرکز پیشگیری پلیس فتا، درباره سرقت اطلاعات و کلاهبرداری درباره سرمایه گذاری در بورس هشدار داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سرهنگ رجبی، در ارتباط تلفنی با برنامه پیگیری شبکه خبر، با بیان اینکه در روزهای اخیر حجم معاملات بورس خیلی افزایش پیدا کرده است، گفت: رقابت زیادی در زمینه سرمایه گذاری در بین مردم به وجود آمده است.

رئیس مرکز پیشگیری پلیس فتا، ضمن اشاره به جذابیت موضوعی (سرمایه گذاری در بورس) در سطح جامعه و فضای مجازی افزود: مجرمین و کلاهبرداران در این حوزه فعال می شوند و سعی می کنند از این فضای به وجود آمده برای رسیدن به برنامه های خود  و کلاهبرداری استفاده کنند. 

سرهنگ رجبی، ضمن اشاره به رصد فضای مجازی و افزایش کانال ها و صفحه هایی تحت عنوان فروش سیگنال و سرمایه گذاری در بورس گفت: افرادی هستند که با فعالیت در این صفحات و کانال ها سعی می کنند اعتماد مردم را به خود جلب کنند و ضمن هدایت مردم به سمت خرید سهام های خاص روی بازار بورس تاثیر و موجب سرقت اطلاعات و کلاهبرداری شوند. 

رئیس مرکز پیشگیری پلیس فتا با تاکید بر اینکه در تلگرام و اینستاگرام به دنبال آموزش بورس نباشید گفت: مردم به هیچ عنوان سرمایه خود را در اختیار کانال‌ها و صفحات خرید و فروش سیگنال قرار ندهند.

سرهنگ رحیمی افزود: هیچ کانال یا صفحه قانونی در تلگرام و اینستاگرام برای آموزش بورس و اطلاعات مربوط به این موضوع وجود ندارد.

وی گفت: تازه وارد‌های بورس، حتما برای فعالیت در بورس به توصیه‌های اقتصادی متخصصان گوش کنند.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۶°