تمدید مهلت پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یکم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:04 - جمعه 14 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۵۳۴۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
معاون وزارت اقتصاد گفت: مهلت پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یکم تا ساعت 24 فرداشب تمدید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 معمارنژاد در مصاحبه با شبکه خبر افزود: قرار نبود برای پذیره نویسی تمدید داشته باشیم منتهی استقبال آنقدر زیاد بود که برخی از سامانه‌های بانک‌ها توانایی حجم عظیم تقاضا‌ها را نداشتند، از این جهت با موافقت وزیر امور اقتصاد و هیئت مدیره سازمان بورس، مهلت پذیره نویسی تا ساعت ۲۴ فردا شب تمدید شد تا کسانی که به سبب مشکلات پیش آمده نتوانسته اند ثبت نام کنند بتوانند فردا ثبت نامشان را انجام دهند.

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد با بیان این که امروز کارگزاری‌ها تا ساعت ۱۸ پذیره نویسی را انجام می‌دهند گفت: امروز فقط از طریق بورس تا الان بیش از ۶۰۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند.

او گفت: کل ارزش سهام صندوق ۱۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان است که اگر بیش از این مبلغ پذیره نویسی صورت بگیرد تسهیم به نسبت می‌شود و مبلغ اضافی پذیره نویسان بازگردانده می‌شود.

معمارنژاد با بیان این که مهلت ثبت نام دیگر تمدید نمی شود افزود: بر اساس مصوبه شورای عالی بورس قابلیت نقد شوندگی واحد‌های سرمایه گذاری صندوق افزایش پیدا کرد و یک ماه بعد از اتمام پذیره نویسی، واحد‌های سرمایه گذاری صندوق در بورس قابل معامله خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۱°