شیخ عیسی قاسم گفت: روز قدس نشأت گرفته از بصیرت عمیق سیاسی است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:25 - چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۵۳۵۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
شیخ عیسی قاسم گفت: روز جهانی قدس امروزه ضروری‌ترین نیاز برای حفظ موجودیت امت و سرنوشت آن است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 شیخ عیسی قاسم امروز چهارشنبه در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس از طریق ویدئو کنفرانس گفت افزود: امروزه اسرائیل از نظر برخی نظام‌های عربی به یک دوست تبدیل شده است که از آن امنیت طلب می‌شود و از این رژیم خواسته می‌شود که از ماهیت این کشور‌ها حمایت کند.

رهبر شیعیان بحرین گفت: امروزه شاهد معامله قرن و کنفرانس منامه و حرکت در مسیر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سوی کشور‌های عربی هستیم.
 
شیخ عیسی قاسم گفت: روز قدس، نشأت گرفته از یک هوشیاری عمیق اسلامی و بصیرت بانفوذ در آینده و نگاه سیاسی عمیق و درک فقهی دقیق است.

وی افزود: روز جهانی قدس، روز مسجدالاقصی و قدس و فلسطین و روز کل امت اسلامی است، مگر کسی که با آن خصومت کند و علیه آن توطئه نماید.

شیخ عیسی قاسم گفت: ملت بحرین از توطئه‌ها و خفت و تسلیم شدن در برابر خواسته امریکا و رژیم صهیونیستی به دست رژیم حاکم در بحرین، تبری می‌جوید.

وی تاکید کرد: راه کار ملت بحرین، مقاومت مشترک با همه فرزندان امت فلسطین در برابر تجاوزگری رژیم اشغالگری و عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل و معامله قرن است.

رهبر شیعیان بحرین گفت: در ذکر و یادآوری شهید سلیمانی، یادآوری مسجدالاقصی و قداست آن، قدس و اهمیت آن و آرمان فلسطین و محوریت آن نهفته است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱°    ۳۴°