سیدحسن نصرالله: آزادسازی قدس نزدیک است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 30 مهر 1400
کد خبر : ۷۹۵۳۵۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
دبیرکل حزب الله گفت: با شهید سلیمانی بیعت می‌کنیم که خواسته‌ها و آرزو‌های ایشان را با وجود همه دشواری‌ها و خطرات سخت محقق خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله روز چهارشنبه در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: امروزه و به رغم همه تحولات بین المللی و همه چالش‌ها، گروه‌های مقاومت، به قدس و آزادسازی آن نزدیک‌تر هستند.

وی افزود: رهبران مقاومت امروز تاکید می‌کنند که تلاش‌ها برای به حاشیه کشاندن و حذف قضیه فلسطین هرگز به نتیجه نخواهد رسید.

سید حسن نصرالله گفت: مسئولان اسرائیلی با ترس و نگرانی خود از موفقیت‌ها و دستاورد‌های مقاومت، واقعیت اوضاع را نشان می‌دهند و بیان می‌کنند.

دبیر کل حزب الله لبنان اظهار داشت: ما به پایبندی قاطع خود به قضیه فلسطین و نیز به عهد و پیمان خود بر ادامه این راه تاکید می‌کنیم.

سید حسن نصرالله اظهار داشت: با شهید سلیمانی بیعت می‌کنیم که خواسته‌ها و آرزو‌های ایشان را با وجود همه دشواری‌ها و خطرات سخت محقق خواهیم کرد.

سید نصرالله گفت: ما در روز جهانی قدس امسال، شهید قاسم سلیمانی را از دست داده ایم که رکن و پایه اساسی و مهم در محور مقاومت بود.

وی افزود: امسال، عهد و پیمان ما با همه شهدا این است که این راه را ادامه دهیم تا روزی فرا رسد که در آن، در قدس نماز را به جای آوریم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵.۵۹°    ۱۱.۹۹°