تحلیل ابعاد بیانات رهبر انقلاب درباره روز جهانی قدس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:07 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۹۵۴۶۷
تاریخ انتشار : جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷
کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: از این پس رژیم صهیونیستی خواب راحتی ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "سیدرضا صدرالحسینی" در گفتگو با "تیتر امشب" با بیان اینکه امسال بجای روز قدس ما هفته قدس داشتیم، گفت: برای نخستین بار همه رهبران و حامیان مقاومت در اقصی نقاط جهان در فضای مجازی انزجار خود را اعلام کردند.

کارشناس مسائل غرب آسیا به سیاست های راهبری رهبر انقلاب در تعیین کلی خط و مشی جبهه مقاومت و واکنش  برخی سخنان رهبران فلسطینی اشاره کرد و گفت: روح جدیدی برای رسیدن به اهداف عالی فلسطین دمیده شده است.

صدرالحسینی به فرائض مختلف سخنان رهبری پرداخت و گفت: مقام معظم رهبری رژیم صهیونیستی را با ویروس کرونا مقایسه کرد که از سال ۱۹۴۸ بوجود آمده اند. رهبر انقلاب در ۷ راهبرد اصلی مسیر را برای آزادی فلسطین و مبارزه با این ویروس منطقه آماده کردند.
 
او به قدرتمند شدن و ایجاد شاخه های جبهه مقاومت همچون حشد الشعبی و انصار حزب الله اشاره کرد و گفت: همچون که تحریم ها ما را مقاومتر کرد، برنامه ریزی های شیطانی آمریکا و صهیونیست ها در راه اندازی داعش در منطقه باعث توازن قدرت در منطقه شد.

"حسن عظیم زاده" خبرنگار صدا و سیما به بازتاب بیانات رهبر انقلاب در لبنان پرداخت و گفت: ۷ محور اساسی سخنان رهبری در لبنان بصورت زنده از شبکه‌های تصویری لبنان پخش شد. او روز قدس در فضای مجازی را پویشی متفاوت در سال ۲۰۲۰ میلادی عنوان کرد و گفت: فضای مجازی لبنان مملو از نکات مهم سخنان رهبری در فضای مجازی شد.
"امین الحطیط" در ارتباط اینترنتی سخنان امروز رهبر انقلاب در روز قدس را سازنده و راهبردی اعلام کرد. 
او به حمایت کشور‌های غربی از رژیم تروریست صهیونیستی اشاره کرد و افزود: با تغییرات انجام شده ناشی از بحران‌های اقتصادی حمایت‌های دولت‌های تروریسن از رژیم غاصب کاهش یافته است. از طرفی محور مقاومت با اراده و قویتر شده است همان قدتی که در سال دو هزار و ۲۰۰۶ هیبت و قدرت آمریکا و رژیم غاصب را شکست.
برچسب ها: قدس ، صهیونیستی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°