ثبت سفارش فروش سهام عدالت؛ از امروز
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:00 - يکشنبه 28 دی 1399
کد خبر : ۷۹۵۵۹۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳
متقاضیان فروش سهام عدالت برای فروش بخشی از سهام خود می‌توانند از امروز به بانک‌ها مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 از امروز سه شنبه ۶ خرداد، افرادی که تا قبل از ۳۱ اردیبهشت روش آزادسازی سهام عدالت خود را انتخاب کرده و یا شماره شبای بانکی خود را ثبت یا تغییر داده اند، می‌توانند با مراجعه به بانک درخواست فروش بدهند.
 
حسین فهیمی، سخنگوی ستاد راهبردی آزادسازی سهام عدالت در این باره گفت: سهام‌داران حقوق مختلفی دارند که یکی از آن‌ها حق فروش سهام است و دارندگان سهام عدالت نیز با مراجعه به بانک می‌توانند درخواست فروش بدهند.

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت در پاسخ به این سوال که چه کسانی می‌توانند به بانک‌ها وکالت فروش سهام خود را بدهند، گفت: افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند می‌توانند از ششم خرداد به بانک‌ها سفارش دهند.
 
وی افزود: سهام عدالت از ۳۶ شرکت برتر بورسی است و ارزش نگهداری بلندمدت دارد.

بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، بانک‌ها بر اساس اطلاعاتی که سازمان خصوصی سازی پیش از این برایشان ارسال کرده، اقدام به پذیرش درخواست فروش ۳۰ درصد سهام عدالت از سوی هموطنان سهام دار می کنند.
 
اطلاعات ارسال شده برای بانک‌ها مربوط به پایان اردیبهشت سال جاری است و بانک‌ها هنوز اطلاعات پس از این تاریخ را ندارند.

این سازمان اعلام کرد اگر مردم بعد از تاریخ ۳۱ اردیبهشت، به سامانه الکترونیکی سهام عدالت مراجعه نموده و شماره شبای بانکی خود را در سامانه ثبت یا تغییر داده باشند، و یا روش آزاد سازی خود را انتخاب و یا تغییر داده باشند، در این نوبت، بانک‌ها اطلاعات آن‌ها را نداشته و درخواست فروش آن‌ها انجام نخواهد شد؛ بنابراین این گروه از مردم، باید از مراجعه به بانک پرهیز و صبر کنند تا اطلاعات نهایی برای بانک‌ها ارسال شود.

پس از پایان مهلت انتخاب روش آزاد سازی از طریق سامانه الکترونیکی سهام عدالت (۸ خرداد ۱۳۹۹)، سازمان خصوصی سازی بسته اطلاعات نهایی و تکمیلی را مجدداً برای بانک‌ها ارسال خواهد نمود؛ لذا سهامداران عدالت پس از حدود یک‌هفته کاری از تاریخ فوق (۱۷ خرداد به بعد)، به بانک مراجعه کنند.


برچسب ها: سهام عدالت ، فروش ، بانک ها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۱°