افزایش تانکرهای حمل آب غیزانیه و تامین تجهیزات
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:55 - شنبه 05 مهر 1399
کد خبر : ۷۹۵۶۱۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
مدیرعامل آبفای خوزستان تهیه لوله ها و تجهیزات مورد نیاز تکمیل پروژه های آبرسانی و افزایش تعداد تانکرهای حمل آب را از جمله اقدامات استان برای حل مشکل آب شرب غیزانیه، عنوان کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 حقیقی پور، مدیرعامل آبفای خوزستان با عذرخواهی از مردم غیزانیه، از اجرای دو پروژه آبرسانی در استان خبر داد و گفت: پروژه اول ما تامین، تصفیه و انتقال آب از کارون است.

وی درباره مشخصات این پروژه گفت: این پروژه در ایستگاه شیبان با 25 کیلومتر خط انتقال 600 میلیمتری اجرا می شود و همچنین ایستگاه تقویت فشار صفیره نیز در هفته های آتی وارد مدار می شود تا مشکل آب 36 روستای نزهه و غیزانیه رفع شود.

حقیقی پور افزود: پروژه دوم ما تامین آب روستاهای مشرحات است که حدود 45 کیلومتر خطوط انتقال از کوت امیر را در بر می گیرد و تاکنون بیش از 90 درصد پیشرفت داشته است.

مدیرعامل آبفای خوزستان تصریح کرد: هر دو پروژه در 3 هفته آینده وارد مدار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که تا زمان تکمیل این پروژه ها چه تمهیداتی برای تامین آب شرب مردم در نظر گرفته شده است، گفت: روند آبرسانی با خطوط قدیمی در حال انجام است و برای نقاط بحرانی نیز تعداد تانکرها از 4 تانکر به 12 تانکر افزایش یافته است.

حقیقی پور درباره اقدامات 4 روز گذشته پس از دستور رئیس جمهور برای رفع مشکل آب منطقه گفت: شرکت آبفای روستایی و شرکت آبفای استان ادغام شدند و لوله ها و تجهیزات مورد نیاز پروژه ها تهیه شده است و در زمان مقرر راه اندازی خواهد شد.

مدیرعامل آبفای خوزستان با بیان اینکه بیش از 20 سال است این منطقه با مشکل آب شرب مواجه است، گفت: ما قول می دهیم که دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۲°