جزئیات پیش فروش 25000 خودروی تولید داخل
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:23 - جمعه 14 آذر 1399
کد خبر : ۷۹۵۶۳۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت: فروش متنوع خودرو در چندین مرحله فروش فوق العاده، پیش فروش در نیمه دوم خرداد با تحویل یکساله و طرح های تحویل یکساله و دوساله خودرو خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: در طرح ساماندهی فروش خودرو در چند مرحله فروش خواهیم داشت.

در طرح فروش فوق العاده که از فردا آغاز می شود تا 14 خرداد ادامه دارد ؛ پیش فروش در نیمه دوم خرداد با تحویل یکسال رونمایی و اعلام خواهد شد همچنین طرح های یکساله و دوساله از طرح های متنوع فروش خودرو در شرایط مشخص برای واقعی کردن طرف تقاضا و اینکه مصرف کننده واقعی ثبت نام کند ، عرضه خواهد شد.

نیارکی گفت: 10 هزار دستگاه از شرکت سایپا و 15 هزار دستگاه از ایران خودرو عرضه خواهد شد. 50 درصد قیمت خودرو در مرحله ثبت نام دریافت می شود و تحویل خودرو تا سه ماه خواهد بود و این طرح سود مشارکت و سود انصراف ندارد. چنانچه تعداد متقاضیان بیش از تعداد خودروهای عرضه باشد در حضور مراجع ذی ربط میان متقاضیان به منظور دسترسی برابر و عدالت قرعه کشی انجام خواهد شد. 

مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: بعد از اعلام اسامی منتخبین وجوه دریافتی کسانی که انتخاب نشده اند ظر ف 7 روز از طریق بانک عامل به شماره شبا برگشت داده می شود.

او درباره شروط محدودیت های این طرح نیز گفت: متقاضی نباید پلاک فعال داشته باشد، در شش ماه گذشته خرید خودرو نداشته باشد و گواهینامه معتبر داشته باشد.  او افزود: در این طرح کدملی، کارت بانکی، شماره موبایل باید هماهنگی داشته باشد و باید حساب به نام شخص متقاضی باشد.

نیارکی گفت: هیچ تقدم و تاخری در واریز وجه اولیه امتیازی برای قرعه کشی محسوب نمی شود. 

 

برچسب ها: خودرو ، پیش فروش
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۱°