تلاش ویژه‌ درباره معیشت طبقات ضعیف
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:23 - دوشنبه 30 فروردين 1400
کد خبر : ۷۹۵۷۸۳
تاریخ انتشار : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با مدنظر قراردادن پیام رهبر معظم انقلاب به عنوان نقشه راه خود، تلاش ویژه‌ای درباره معیشت طبقات ضعیف خواهد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای قالیباف افزود: اولویت‌ها، راهبرد‌ها و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در پیامشان به افتتاحیه مجلس یازدهم، نقشه راه این مجلس در ۴ سال است و امیدوارم به ملّت ایران ثابت کنیم که انتخاب آنان درست بوده است. رئیس مجلس تصریح کرد: ریل‌گذاری برای حرکت کشور مأموریت و شأن بسیار مهم برای مجلس است که اگر مجلس این وظیفه را به خوبی و به درستی انجام دهد، هم شأن خود مجلس ارتقا خواهد یافت و هم به نقطه امید و اتکایی برای مردم تبدیل خواهد شد.
آقای قالیباف تصویب قوانین درست، بسنده و قابل اجرا و همچنین پیگیری اجرای درست قوانین با استفاده از ضمانت اجرا را از راهبرد‌های اصلی نقشه راه مجلس یازدهم اعلام کرد و افزود: دومین بخش نقشه راه مجلس یازدهم، شناخت رویکرد‌های اصلی و اولویت‌هایی است که مجلس باید مدنظر قرار دهد. رئیس مجلس مسئله اشتغال، تولید، ارتقای ارزش پول ملی، کاهش تورم و جلوگیری از اسراف را از اولویت‌های دیگر مجلس دانست وگفت: نسخ قوانین زائد و مزاحم از دیگر اولویت‌های کاری مجلس خواهد بود تا معضل تکثّر و تراکم قوانین درمان شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۹°